TUJKO S.C.

Opony - sprzedaż Felgi Wulkanizacja

Gdańsk, Trakt Świętego Wojciecha 467

Piteros - opinia (1) Dobrze , ale bardzo drogo !!!! Będę z nich korzystał, ale tylko jak będę... Piteros Mirosław - opinia (1) Korzystam z warsztatu już może od ponad 15 lat najbardziej fachowa obsługa na... Mirosław Niko - opinia (1) Super obsługa, dzisiaj byłem z poważnym problemem. Nikt nie mógł mi pomóc ze... Niko
Zdecydowanie polecam. (1) Moja wizyta w firmie Tujko dotyczyła naprawy (prostowanie, nadspawki) i... Jarek Warsztat o wzorowym podejściu do problemu klienta (1) Zakupiłem w TUJKO nowe felgi i opony letnie. Po kilku tygodniach w moim aucie... Senior polecam (1) Wymiana opon zawsze wykonywana jest szybko i sprawnie. Dostepna jest wygodna,... Piotr EKSPERCI - awaryjne odkręcanie śrub (2) Dzisiaj miałem przyjemność skorzystać z pomocy fachowców w firmie Tujko.... Paweł Avensis T27, alu z czujnikami ciśnienia (1) Zdecydowanie polecam! Od momentu zakupu auta borykałem się z biciem... Mariusz Polecam bardzo gorąco! (1) Po kilku nieudanych próbach pozbycia się problemu drgającej przy dużych... Kierowca Przymorze Polecam (2) Morze trochę drożej jak u innych,ale coś za coś.Po dwukrotnym wyważaniu u... Ted Wymiana kół `16 z wyważeniem. Cena 100 zł. (1) Cena zdecydowanie wygórowana. Kolejka tez na 2 godziny i cwaniactwo... Ada Polecam - prawdziwi fachowcy (1) Zdjęli mi zabezpieczenie przeciwkradzieżowe w felgach. Obsługa bardzo pomocna... Piotr polecam (2) Poradzili sobie bez większych problemów z wyważeniem kół, które wg innych... zm Szyba i bezproblemowa naprawa uszkodzonej opony (1) Cala operacja trwala moze 20 minut od momentu przyjazdu. Wlasciwie od reki.... alx Ogólnie to słabo i dość drogo lepiej nowe kupić. (1) Było to dość dawno miałem wtedy inne auto ale ogólnie nie polecam, mimo iż w... Świadomy Kolejny raz NIE POLECAM! (1) Kolejny raz naciąłem się w firmie Tujko. 1. Koła odebrane z przechowalni -... Adam Jestem pod wrażeniem (1) Poszukiwałem bardzo nietypowych obręczy 6.5Jx18 z otworami 5/108.... prof. Jerzy Ejsmont To moja ulubiona firma do zmiany opon! Polecam każdemu! (1) Zmieniam opony tylko w Tujko bo jest miło, sympatycznie i ze wszystkim można... Gosia Robert od szerokich stalówek :) - opinia (1) Generalnie to szybko, sprawnie i miło. Wszyscy pracownicy kontaktowi i z... Robert od szerokich stalówek :) xylen - opinia (1) Od lat korzystam z ich usług i od lat trzymają najwyższy poziom. Z cała... xylen