Kamil - ocena (1) Od lat korzystam z usług firmy p. Eweliny. Zawsze lektorzy na wysokim... Kamil Zadowolona mama - ocena (1) Profesjonalni i przyjaźni nauczyciele, doskonała współpraca i dobry kontakt... Zadowolona mama Małgorzata - opinia (1) Świetni lektorzy. Polecamy. Małgorzata
Kamil - opinia (1) Komunikacja TOP Lektorzy TOP Kamil Kossy - opinia (1) Wysoki poziom i dobrze przygotowani nauczyciele; elastyczni w ustalaniu... Kossy Ilona - lat 60 - opinia (1) Super szkoła językowa. Od czterech lat korzystam z indywidualnego nauczania... Ilona - lat 60 Waldemar - opinia (1) Bardzo kompetentna kadra. Polecam Waldemar Magdalena - opinia (1) Z całego serca polecam szkołę językową Tutoria!!! Nauczanie na najwyższym... Magdalena Jolanta - opinia (1) Nauczycielka wybrana pod nasz grafik co nie było łatwe, pomijam ze świetna i... Jolanta Leszek - opinia (1) Bardzo elastyczne podejście do klienta. Mam lekcje indywidualne dla całej... Leszek J.Kudrycki - opinia (2) Z usług korzystam już od 3 lat, podejście do zajęć profesionalne J.Kudrycki Szkoła jakiej szukaliśmy! (1) Moja córka uczy się angielskiego od pierwszej klasy szkoły podstawowej. Ze... Tomasz Polecam! (1) Najwyższy standard i najniższe ceny, tego szukałam i znalazlam. To jest... MA polecam (1) Powstanie tego typu szkoły to strzał w dziesiątkę. Długo szukałam kursów... uczennica