Tuttu

Sklepy turystyczne i sportowe

Gdańsk, Jaśkowa Dolina 14

PROFESJONALIZM DAJĄCY ZAUFANIE (1) personel miły, profesjonalnie przygotowana do obsługi i otwarta na słowa... GRZEGORZ Świetny sklep (1) Warto tam zajrzeć przed wyprawą. Profesjonalna obsługa. Bartek Butki aku (1) No to udało się znaleść to co trzeba i od ręki :) sztuka bo nie bardzo... Ja
Warto zajrzeć do Tuttu (1) Szeroki asortyment. Każdy znajdzie coś dla siebie. Oczywiście za jakość się... ADP10 Świetny asortyment (1) można znaleźć, sklep dobrze wyposażony, fajna obsługa Pol Polecam (1) Bardzo dobry sklep, kompetentna obsługa, wybór, różnorodny asortyment. Michał Godny polecenia (1) Tuttu jest godnym kontynuatorem działalności pierwszych sklepów... Marcin udane zakupy (1) Dziękujemy za cierpliwość i fachową pomoc przy wyborze butów trekkingowych na... jurgen Tuttu (1) Bardzo zadowolony z obsługi i kompetencji sprzedawcy Andrzej Piechota Buty do trekingu. (1) Dziękujemy miłej i bardzo zaangażowanej sprzedawczyni za przedstawienie... Nina Tuttu.pl (1) Miła i pomocna obsługa. Polecam Tomek opinia (1) Bardzo dobra obsługa - pełen profesjonalizm i świetny kontakt ze sprzedawcą.... Patrycja Szulist Tuttu (1) Bardzo dobra znajomość oferowanych produktów i super doradztwo. Polecam Paweł Ocena sklepu (1) Polecam serdecznie sklep. Kontakt zarówno internetowy jak i osobisty wzorowy.... darolee stały_klient (1) Sklep od lat trzyma wysoki poziom jeżeli chodzi o ilość i jakość asortymentu... Wojciech Prejs ocena (1) wszystko przebieglo bardzo dobrze, profecjonalna obluga, jestem w pelni... MK Zakup śpiwora Fjord Nansen (1) Zakupiłem zeszłoroczny model spiwora Fjord Nansen TOKK. Akurat była dobra... ktk8 Ocena (1) Bardzo dobra obsługa współpraca na 100% Maciej Tuttu Gd (1) Fachowa i miła obsługa, pomogli mi szybko i dobrze wybrać potrzebne produkty... Adr Spoko (2) Sklep jak sklep. Szału nie ma ale biorąc pod uwagę totalną biedę na tym rynku... Thadd