Tuttu

Sklepy turystyczne i sportowe

Gdańsk, Jaśkowa Dolina 14

Grzegorz - ocena (1) Namiot rozbiłem w sklepie , b dobre doradztwo . Najładniejszy sklep... Grzegorz aDa - opinia (1) Profesjonalna, bardzo pomocna obsługa aDa Maks - opinia (1) Szeroki asortyment, obsługa zna się na rzeczy, przystępne ceny i możliwość... Maks
AGA - opinia (1) Profesjonalne porady i miła obsługa. Szczerze polecam :) AGA Kurlap - opinia (1) Profesjonalna obsługa, chętna do pomocy. Kurlap Anna - opinia (1) Wspaniała obsługa, duży asortyment, udane zakupy. Dziękuję. Anna Janek - opinia (1) bardzo polecam. zadowolą koncertowo nawet takich maruderów jak ja :) i ten... Janek SZ - opinia (1) miło i profesjonalnie, przyjaźnie SZ Bardzo fajny sklep :) (1) Ceny trochę wysokie, ale rzeczy z tego sklepu nie kupuje się codziennie, a... an-ka Przyzwoity sklep turystyczny (1) Szybkie i sprawne zakupy ZB Fajny sklep (1) Sklep godny polecenia dla wymagających klientów i nie tylko. Karol Polecam! (1) Spotkałam się z bardzo życzliwą i profesjonalną obsługą. Danuta Bardzo dobra obsługa (1) Urzekła mnie obsługa oraz duży wybór wysokiej jakości produktów. Michał Na plus (1) Duży wybór, ale to co przede wszystkim doceniam to obsługa. Pan był bardzo... Ewa Czarny (1) Wszedłem kupiłem i wyszedłem: nie trzeba szukać opini w Internecie, na... Andrzej Dobre marki na co dzień oraz turystyce, do tego fachowa obsługa sklepu (1) Produkty z tego sklepu towarzyszą mi od wielu lat zarówno na co dzień jak i w... Krzysiek [GR3miasto] Polecam!!! (1) Zakupy u Was to przyjemność. Dzięki :) Marek mir-namówiony (1) Przyznaję, że pierwszy raz coś kupowałem w tym sklepie, Wrzeszcz-Manhatan,... Mir-Gdynia Zbyszek (1) Bardzo miła i profesjonalna obsługa poświęcająca bardzo dużo czasu na... Zbyszek Super sklep (1) Bardzo miła i fachowa obsługa pomogą doradza na wysokim poziomie zróżnicowany... AS