Two Bones Tattoo

Studia tatuaży

Gdańsk, Żwirki i Wigury 2

Olivia - ocena (1) Great guys, very talented Olivia Tomas - ocena (1) Najlepsi w Trójmieście i nie tylko :) Jacek Mistrz! Tomas Paweł - ocena (1) Polecam chłopaków z całego serca. Mam tatuaże od Jacka i Andrzeja i jestem... Paweł
Lilli - ocena (1) Machen gute Tattoo Lilli Aleksandra Zdrojewska - ocena (1) Najlepsza ekipa, najlepsze tatuaże, najlepsze studio! Aleksandra Zdrojewska Weri - ocena (1) Najlepsi artyści, obsługa , kawa , wsparcie i efekt WOW na koniec . Na pewno... Weri Wojtek - ocena (1) W tym studio mam zrobionych kilka tatuaży i na tym nie poprzestanę Higiena... Wojtek Jola S - ocena (1) Jako bardzo wymagająca klientka zdecydowanie polecam Studio TwoBones Tattoo.... Jola S Wolf - ocena (1) Najlepsi! Zawsze wszystko na najwyzszym poziomie i pelen profesjonalizm! Wolf RK - ocena (1) Krótko i na temat: najlepsi !!! RK Krzysiek - ocena (1) Solidne wykonanie. Miła atmosfera. Dobra muzyka. Profesjonalizm 100% Krzysiek Monika - ocena (1) Profesjonalnie, z ogromnym artyzmem i w miłej atmosferze :) polecam każdemu,... Monika Anya - ocena (1) Najlepsze studio ever Anya Ania - ocena (1) Najlepszy salon w jakim byłam. Profesjonaliści i utalentowani tatuatorzy.... Ania Julia - ocena (1) Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Uzdolnieni artyści, a w studiu... Julia Dariusz - ocena (1) Fajna ekipa z dobrym podejściem do klienta. Różne typy tatuażu, porządne... Dariusz Dee - ocena (1) Zrobiłem sobie tam ze 3 dziary już. Totalnie polecam! Rycine Vlada Tepesa... Dee Michał - ocena (1) Świetny salon z przyjemną atmosferą, ale i bardzo profesjonalnym podejściem... Michał P - ocena (1) Mega klimat i swietni artysci, polecam na maksa ! P Boski Izydor - ocena (1) Są to apostołowie tatuażnictwa, prorocy tuszu. Boski Izydor