polecam (1) Polecam chodzę od roku i jeszcze ani razu nie wyszłam nie zadowolona :) Amy Męskie strzyżenie ? Nie polecam ! (3) Byłem tam pierwszy raz, strzyżenie trwało 35 minut. A nie miałem nad wyraz... Posejdon Polecam panią Monikę:-) (1) Do Twojego Stylu trafiłam w 2009 lub 2010 roku dzięki koleżance z pracy,... Kasia
zadowolona (1) jestem stała klientka p. Moniki, zawsze zadowolona z usługi. W salonie miła... klientka Agnieszka - opinia (1) Osobiście chodzę do P. Moniki od czterech lat. Uczesała mnie i na studniówkę... Agnieszka polecam (1) Jak mnie najdzie ścinam się u Pani Ewy i gorąco polecam :D Trudno mi... MonMik gorąco polecam (3) bardzo miła atmosfera, profesjonalna obsługa, Pani Magda wie czego chce... Joanna Polecam!!! (1) Bardzo polecam Twój Styl. Od jakiegoś czasu jest w nim pani Ela,... kasia Serdecznie polceam!!! (1) Chodzę do pani Moniki, którą uważam za bardzo miłą osobę i dobrą fryzjerkę.... Kasia Moniko!! (1) Nigdy się nie zgodzę z Twoją opinią, iż P. Ewa jest nieprofesjonalna... Sabina Jestem zadowolona (1) Spodziewałam się osiedlowego fryzjera, okazało się inaczej, skorzystałam z... oliska raczej nie polecam... (1) Skorzystałam z usług fryzjerskich dwa razy, strzygła mnie pani Ewa. Za... Monika super!!!! (1) Naprawde nie moge zgodzic sie z negatywnymi opiniami. Jestem stala klientka... Monika Blok super (1) Rowniez nie zgadzam sie z negatywami dotyczacymi fryzjerstwa, z kosmetyki nie... ewa super (1) Już od dłuższego czasu jestem klientką tego salonu i jestem zadowolona a... klientka Koszmar !!!!! (1) pierwszy i ostatni raz odwiedziłam ten salon!!!! Salon okazał sie jedna... Magda Polecam (1) Polecam ten salon ,zwłaszcza paniom które sa osobami bardzo wymagajacymi i... Paula dlugo szukalam az w koncu znalazlam (1) Zjezdzilam wiele salonów w Gdańsku ale w tym już pozostane. Super atmosfera i... Kamila M. fryzjer- tak, poznokcie-tak, KOSMETYKA- NIGDY!!!! (1) Korzystałam z usług fryzjerek, wszystko ok, miło, uprzejmie, włoski dobrze... Xenia polecam!!!!!! (1) polecam robienie paznokci w tym salonie! pania w czarnych krotkich wlosach... freya