Gdybym miała wyrazić swoją opinie tylko jednym słowem powiedziałabym, że było fantastycznie, ale uważam że praca i cierpliwość pana Janusza zasługują na więcej uwagi z mojej strony.
Położenie ośrodka, wyposażenie sal, obsługa (dziękuje sympatycznej pani z biura za pogodne nastawienie do ludzi) bezapelacyjnie zasługują na 6.
Wykłady jak to wykłady. Można by się spodziewać nudy i oklepanych schematów, ale w tej szkole teoria minie Wam błyskawicznie w atmosferze śmiechu i zaskakujących historii.
Natomiast jazdy to już przyjemność sama w sobie. Nawet największe beztalencia szybko opanują podstawową dziś umiejętność kierowania pojazdem zdając, jak nie za 1, to na pewno za 2 razem, bo innej opcji po prostu nie ma ;)
Pan Janusz jest profesjonalistą w pełnym tego słowa znaczeniu, obdarzonym niespotykaną cierpliwością i umiejętnością zjednywania sobie ludzi. Dziękuje za poświęcony mi czas i doskonałe przygotowanie do egzaminu.
Tym, którzy mają jeszcze jakiekolwiek wątpliwości życzę, aby ich wybór stał się oczywisty i padł na osk SPEED, a przekonacie się sami, że miałam rację.
Pozdrawiam, dziękuję i gorąco polecam- trochę smutna absolwentka, której czas w speedzie dobiegł właśnie końca.