Tylko nie koncert

Nie dajcie sie naciągnąć na koncert w tym obiekcie. To betonowa hala o akustyce szkolnej sali gimnastycznej. Od pogłosów głowa pęka. Zabija każdą muzę. Przy głośnej robi się jeden huk, przy cichszej echa dudnią po kilka razy.
Byłem na Stingu - dźwiękowa katastrofa. Trzeba mieć klasę, żeby odegrać cały koncert w takich warunkach.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Tylko nie koncert

Zgadza się! Byłem na Ozzym i teraz wiem. NIGDY NIE POJADĘ DO TEJ HALI NA KONCERT!!! To zwykłe naciąganie ludzi. Zamiast muzyki, katasrofa dzwiękowa. Odradzam. Strata pieniędzy i czasu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Tylko nie koncert

Też byłem na Ozzym w tej hali - niestety. I niestety muszę potwierdzić , że ta hala w takim stanie w jakim jest , nie nadaje się absolutnie do żadnych koncertów!!. Na stronie Ergo Areny są wypisane bzdury na temat nie tylko akustyki ale także sprzętu audio. Jeżdżę na różne koncerty, również w małych klubach i w nich różnie bywa zarówno ze sprzętem jak i akustyką pomieszczeń. Jednak to co człowiek przeżywa w tej hali podczas takiego koncertu woła o pomstę do nieba!!! Katastrofalna jakość dźwięku nawet nie z przed trzydziestu lat!!! Do tego panowie odpowiedzialni za dźwięk wydają się być jakimiś losowo wybranymi do tej funkcji ludźmi prosto z ulicy. Sprzęgające się mikrofony w czasie całego koncertu i znikające dźwięki gitary podczas koncertu Ozzy-ego - to masakra i totalny brak kompetencji. To nawet nie jest amatorszczyzna!!! To jest totalna kpina i naciągactwo . Nic dziwnego, że Ozzy nie wyszedł na bis. Chciał najwyraźniej oszczędzić swoim fanom cierpienia w betonowej trumnie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0