Zbigniew - ocena (1) Pani Aleksanda to profesjonalistka która zawsze dba o swoich klientów. Z... Zbigniew Wiktoria Korbas - ocena (1) Wraz z mężem bardzo polecamy współpracę z Panią Aleksandrą - pełen... Wiktoria Korbas Łukasz K - ocena (1) Pełen profesjonalizm i dbałość o klienta :). Bezproblemowy kontakt, widoczna... Łukasz K
Mateusz - ocena (1) Współpraca z Panią Aleksandrą była przyjemna i owocna. Jej wiedza,... Mateusz Jakub - ocena (1) Z całego serca polecam! Jej profesjonalizm i zaangażowanie były widoczne na... Jakub ZG - ocena (1) Dzięki Pani Aleksandrze Witce udało mi się przejść przez cały proces związany... ZG Emilia - ocena (1) Bardzo polecam współpracę z Panią Aleksandrą, posiada ona obszerną wiedzę na... Emilia Krzysztof - ocena (1) Pani Aleksandra została mi polecona przez znajomą i to był zdecydowanie... Krzysztof Ania - ocena (1) Serdecznie polecam współprace z Panią Aleksandrą. Ogromna wiedza i... Ania Kacper Skolik - opinia (1) Myśl o wzięciu kredytu hipotecznego napawała nas strachem. Już po pierwszej... Kacper Skolik Monika - opinia (1) Bardzo polecam współpracę z Panią Aleksandrą, wszystko dokładnie i spokojnie... Monika Bartek - opinia (1) Profesjonalna obsługa i duża wiedza o kredytach. Polecam współpracę z Panią... Bartek Natalia Marczak - opinia (1) Z całego serca polecam Panią Olę. Czysty profesjonalizm, bardzo duże... Natalia Marczak Vladyslav B. - opinia (1) Od czystego sumienia mogę polecić Panią Aleksandrę! Dzięki jej... Vladyslav B. Paula Tusk - opinia (1) Z Panią Aleksandrą Witka współpracujemy od 2 lat. Niejednokrotnie z Jej... Paula Tusk Marta Szumacher - opinia (1) Mieliśmy okazje z mężem brać kredyt rok temu z pomocą Pani Aleksandry i już... Marta Szumacher Pawel - opinia (1) W 100% Polecam, Pełen profesjonalizm! Wszystko załatwione bardzo szybko i... Pawel Zaya - opinia (1) Pani Aleksandra jest specjalistką w swojej dziedzinie. Posiada dużą wiedzę i... Zaya Kamila - opinia (1) Z całego serca polecam Panią Olę! Pełen profesjonalizm, zaangażowanie a... Kamila Przemek Es - opinia (1) Aleksandra Witka - super profesjonalizm i fachowość! Przemek Es