roccogdansk - opinia (1) Amelia i Igor są wspaniali i nie sprzedają przeterminowanych soków. Obsługa... roccogdansk Najgorsza "impreza" (1) Obsługa fatalna. Stałam przy barze i nikt na mnie uwagi nie zwracał. W końcu... Ola Dramat (1) Ostatnio właściciele wymyślili sobie nowe ceny. 20 zł za godzinę bilarda. I... Krzysiek
Njagorsze kręgle w Trójmieście i okolicy (1) Byłem na wielu kręglach w Trojmiescie i nie tylko, ale U7 to totalna porażka.... Mieszkaniec Trójmiasta Rozliczenie się z u7 (2) Lokal U7 przy Placu Dominikańskim to miejsce, w którym spędziłem setki... Krzysiek U7 - kawalerskie czas zacząć :) (1) Byliśmy w U7 jako część kawalerskiego. Wszystko super przygotowane. Obsługa... Marcin Impreza w dużym gronie (1) Oferta U7 jest zdecydowanie godna polecenia, zwłaszcza jeśli chodzi o... PPL Super impreza (1) Organizowalam mini turniej dla pracowników. Ustalenia przed i elastycznosc w... Justyna Polecam! (1) Rewelacyjne miejsce na firmowe spotkanie integracyjne. Wszystko przebiegło... Magda Wieczór Panieński (1) Jest bardzo mile zaskoczona organizacją imprezy. Menager do spraw organizacji... Zadowolona Renia Najlepsza kręgielnia w Gdańsku na organizację spotkań (1) Organizowaliśmy w U7 w Gdańsku spotkanie integracyjne dla pracowników i... Kamila Organizacja imprezy dla organizacji pozarządowych (1) Organizowaliśmy wydarzenie dla klubów samopomocy po sprawdzeniu ofert z... Fundacja Fosa Totalna porażka. (5) Dnia 20.01.2015 odwiedziłam ze swoim chłopakiem klub bilardowy U7. Ja... Aneta Moje ulubione miejsce ze świetną atmosferą i personelem (1) Wielki plus dla całego U7. Świetne miejsce na wypad z rodziną i przyjaciółmi.... Marek Polecam! (1) Super organizacja! Pełne zaangażowanie, świetna obsługa! Jedzenie pyszne,... Gosia FM Polecam! (1) Z czystym sumieniem polecam Centrum U7 wszystkim osobom chcącym spędzić mile... Śmietan-fix i przyjaciele Impreza integracyjna firmowa (1) Impreza integracyjna zorganizowana na najwyższym poziomie - wszystko dograne... Monika Idealne miejsce do spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi ! (1) U7 to idealne miejsce do spędzenia wolnego czasu z rodziną i przyjaciółmi. Do... Kasia J :) POLECAM (1) Co jakiś czas wpadam ze znajomymi pograć w bilard albo w kręgle. Zawsze... Karolina Wieczór panieński najlepszy na jakim byłam (1) Zorganizowałyśmy wraz z dziewczynami wieczór panieński naszej koleżance.... Hanka