USZKODZENIE AUTA

szukam świadka który widział jak ktoś uszkodził moje auto i odjechał. Piątek 20.10.2017 w godz. 11-12.40 w Pępowie przy sklepie / Skrzyżowanie ze światłami koło szkoły/ Mój samochód czarna vectra kombi, ktoś uszkodził mój samochód który stał zaparkowany.
sprawę oczywiście zgłosiłem na policje , ale może ktoś widział? a może ktoś się przyzna?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: USZKODZENIE AUTA

E a poco ? Jezeli auto stalo na prv dzialce to za szkode odpowiada wlasciciel gruntu/dzialki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Jasne, jak masz stłuczkę to roszczenia masz do właściciela drogi a nie do sprawcy zdarzenia ? Po co w ogóle opłacamy oc skoro odpowiada właściciel gruntu? Pokrętna logika.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jezeli sprawca jest nieznany to jest to poprawne dzialanie ... Tylko np taka pkm niechce aby kolchoznicy to wiedzieli ... Zaoszczedza na yum
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ale masz na to jakiś przepis, czy tylko tak sobie piszesz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: USZKODZENIE AUTA

Idź do apteki, tam jest monitoring od budynku.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobra przez przesady, nie będę żądał odszkodowania od właściciela sklepu bo jakiś debil uszkodził mi samochód i uciekł. Mam częściowy monitoring i mam nadzieję ze uda się tablice odczytać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie odszkodowania od właściciela sklepu, tylko zapis z kamery od właściciela sklepu jako dowód, kto uszkodził Twoje auto.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Zegarek z GPS dla dziecka (58 odpowiedzi)

Witam, ma ktoś doświadczenia z zegarkami GPS dla dzieci, rynek oferuje kilka modeli, ale żadnych...

Dentysta (9 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje, czy w pobliżu przyjmuje jakiś dentysta? Córka miała założone lekarstwo w...

Wykończenie domu 75m (od Chmary) (107 odpowiedzi)

Drodzy Sąsiedzi, rozważamy zakup domu od Chmary (odbiór kwiecień 2017). Zastanawiamy się ile...