UWAGA NA FIRME JUBIREX

Temat dostępny też na forum: Wesele Wesele bez ogłoszeń
Witam!!!
Moi drodzy jesli chcecie zamowic obraczki slubne to uwazajcie na firme Jubirex znajdujaca sie w realu na przymorzu, poniewaz z doswiadczenia wiem ze ta firma nie jest do konca fer wobec klientow. Zamawialismy 2 takie same obraczki meska wieksza (roz,17) damska obraczka mniejsza(roz,12) ale niestety nasza radosc nie trwala dlugo. Co sie okazalo obraczki sa 2 rozne bo meska obraczka jest duzo ciensza w grubosci niz obraczka damska co bardzo rzuca sie w oczy, zwracajac na to uwage sprzedawca wyciaga zwykla linijke mierzac je stwierdza ze sa takiej samej grubosci,(a linijka przeciez posiada margines bledu 1 mm). Zgloszona reklamacja nie zostala uwzgledniona poniewaz metoda produkcji nie byla im znana az wystapily te problemy z naszymi obraczkami i dopiero dowiedzieli sie jak to sie robi od producenta.
Po odrzuconej reklamacji chcielismy zwrotu pieniedzy ale rowniez nam tego odmowiono twierdzac ze obraczki sa prawidlowo wykonane i obie sa tej samej grubosci co jest absurdem.
Wine za cale to zajcie ponosi sprzedawca ktory przy skladaniu zamowienia na dany towar winnien nas poinformowac iz przy wykonaniu tych obraczek moze zaistniec spadek grubosci obraczki wiekszej (znajac te informacje z pewnoscia nie zamowilibysmy tych obraczek).
Do tego wszystkiego dochodzi fakt ze obraczka meska wieksza(17) jest lzejsza a co za tym idzie tansza niz obraczka damska mniejsza (12) ktora jest ciezsza co za tym idzie drozsza (co jest wielkim absurdem).
Sprawa zapewne trafi do sadu konsumenta i mamy nadzieje ze ja wygramy bo Slub jest juz niebawem.


Pozdrawiamy i uwazajcie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: UWAGA NA FIRME JUBIREX

Dzięki za ostrzeżenie :)

Pozdr

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

SKARPETY SPORTOWE & ARTYKUŁY ORTOPEDYCZNE I REHABILITACYJNE (4 odpowiedzi)

Zapraszamy do nowo otwartego SKLEPU ORTOPEDYCZNEGO, który mieści się na Gildii nr 1, BOX 117....

Nowa Lęborska - opinie i oceny (27 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje w lokalizacji zapewniającej dostęp do infrastruktury centralnej, rozbudowanej...

Kto ma problem z sasiadami??? (293 odpowiedzi)

Dzień Dobry :) Zacznę od tego, że mieszkam w bloku 4 piętrowym i obok mnie mieszka stary dziad z...