Aleksandra Pleta - ocena (1) Polisa taka jak chciałam, dobry kontakt. Polecam Aleksandra Pleta Katarzyna Wiśniewska - ocena (1) Jak zawsze mogę wystawić tylko najlepszą opinię. Mam nadzieję, że pozostanę z... Katarzyna Wiśniewska Zadowolona Klientka - ocena (1) Polecam zakupy polis w Ubezpieczalni. Polisy komunikacyjne, mieszkaniowe,... Zadowolona Klientka
Michał - ocena (1) Polecam, Pan Hubert kolejny raz nie zawiódł. Michał Aleksandra - ocena (1) Ubezpieczenie zawieralam z Pania Karolina, wszystko przebieglo bardzo... Aleksandra Anonim - ocena (1) Polecam Pania Żanetę, super obsluga Anonim Piotr - ocena (1) Kupowałem Auto casco, pomimo nieobecności specjalisty zebrano dane,a... Piotr Tomasz - ocena (1) Bardzo dziękuję Pani Karolinie za pomoc, polecam ubezpieczalnie Tomasz Tomasz - ocena (1) bardzo zadowolony Tomasz Monika - ocena (1) Bardzo sprawne i super profesjonalna współpraca szczególnie z Panią Karoliną Monika Danuta - ocena (1) Profesjonalnie, szybko i zawsze na czas Danuta Sławomir Burkwicz - ocena (1) Pani Żaneta. Profesjonalne podejście do klienta, miła i szybka obsługa... Sławomir Burkwicz Michał - ocena (1) Polecam bardzo. Profesjonalność na najwyższym poziomie. Przemiła obsługa w... Michał Marcin - ocena (1) Niezmiennie profesjonalne podejście do klienta . Marcin Ela - ocena (1) Polecam! Pan Hubert szybko i sprawnie przedstawił mi warunki nowej oferty... Ela SMYK - ocena (1) Dno i wodorosty!!! Po zakupie pojazdu wysyłają bandycką rekalkulację OC. W... SMYK Jakub - ocena (1) Polecam! Szybka i sprawna współpraca dzięki Pani Aleksandrze Ułanowicz. Jakub Mariusz - ocena (1) Nie uznają prawidłowo złożonego wypowiedzenia OC i żądają wpłaty za... Mariusz KM - ocena (1) Pani Aleksandra U:Bardzo szybka obsługa,profesjonalnie i super miło.Polecam! KM Marcin - ocena (1) Dziękuję za szybkie i sprawne zajęcie się moim ubezpieczeniem . Polecam... Marcin