Piotr - opinia (1) OK i wszystko dobrze ! Piotr Milena - opinia (2) Najgorsza firma z jaką Miałam do czynienia!!!!Obiecanki cacacki.....a jak... Milena
Edyta - opinia (1) Konkretna informacja, dobrze wyszkoleni pracownicy, którym zależy na dobraniu... Edyta
Agata - opinia (1) Szybka, profesjonalna obsługa. Pan Hubert to prawdziwy specjalista! Agata Edyta - opinia (1) Bardzo szybka i profesjonalna obsługa klienta życzliwa atmosfera Edyta Jacek - opinia (1) Super! Bardzo korzystne ubezpieczenie, szybko i uprzejmie. Jacek Tomsa - opinia (1) Od wielu lat korzystam z usług Ubezpieczalni i oferta ubezpieczeniowa... Tomsa Łukasz - opinia (1) Profesjonalna obsługa, rzetelna informacja o proponowanym ubezpieczeniu.... Łukasz Tomasz - opinia (1) Przystępna cena idealnie dobrane ubezpieczenie i bardzo miła obsługa, ogólnie... Tomasz Ania - opinia (1) Profesjonalizm, uprzejmość, sympaytczna, zawsze doradzi, polecam odwiedzić... Ania Jakub - opinia (1) Pani Agnieszka to najlepsza Agenta jaką mialem przyjemnosc spotkac na swojej... Jakub Krzysztof - opinia (1) pracowitość, , uczynność, cierpliwość, uprzejmość. polecam. Krzysztof sebastian - opinia (1) Agnieszka 4 you to nie tylo ubespieczenia ale i osoba która cie wysłucha i... sebastian Łukasz - opinia (1) Ogromna wiedza i doświadczenie - pełen profesjonalizm, a zarazem bardzo... Łukasz Damian - opinia (1) Jestem bardzo zadowolony z współpracy Damian Miron - opinia (1) Fachowa obsługa , dokładnie i z zaangażowaniem przedstawienia korzystnej oferty Miron Wojtek - opinia (1) Już od wielu lat korzystam z usług ubezpieczalni i byłem w tym czasie przez... Wojtek Filip - opinia (1) Najlepsza Porównywarka :) szybko sprawdzone wiele firm i wybrana najlepsza Filip Antek - opinia (1) szybko i profesjonalnie, będę tu wracał Antek Andrzej - opinia (1) Jeśli potrzebny jest Broker, to jest właściwy adres. Od kilku lat korzystam z... Andrzej
1 z 29 »