Ubezpieczenie firmy OC ,gdzie i za ile??

Witam Was,jak w temacie.
Zapewne niektórzy z Was maja ubezpieczenie firmy na wszelki wypadek od zalania itd.
W jakiej ubezpieczalni macie i ile rocznie płacicie???(CO WCHODZI W SKŁAD UBEZPIECZENIA?)
Czas najwyższy ubezpieczyć się i spać spokojnie.pozdrawiam,Jan
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ubezpieczenie firmy OC ,gdzie i za ile??

Napisz do mnie na priv lub zadzwoń.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ubezpieczenie firmy OC ,gdzie i za ile??

Nitk z Was Fachowców nie ma ubezpieczenia firmy od Odpowiedzialności Cywilnej??Poważnie?://
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ubezpieczenie firmy OC ,gdzie i za ile??

Mają, mają.
Nawet nie tyle z własnej zapobiegliwości, co z konieczności.
Wielu inwestorów (szczególnie przy przetargach) nawet nie chce gadać z wykonawcą, który nie ma OC.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ubezpieczenie firmy OC ,gdzie i za ile??

Tak.tylko zauwaz drogi kolego,ze tu wypowiadaja sie same"firmy krzaki". Rzuc tylko haslo poszukuje do szpachlowania pokoju to za pol darmo ci zrobia. Tak jakby nie mieli co robic tylko ciagle w internecie siedzieli i szukali ogloszen. A gdzie taki ma zarobic na zus,oc?Dobry fachowiec ma zlecen od groma i nie musi siedziec na portalach i roboty szukac. Jezdze co dzien po innych mieszkaniach i prawie kazdy(co jakas jakosc wykonania prezentuje)ma ful roboty,ze nie moze sie wyrobic. Podejdz drogi kolego do ubezpieczalni i tam sie wszystkiego dowiesz. Nie chce Cie wprowadzac w blad bo z tymi ubezpieczeniami jest roznie. Ja place np. 400zl na rok za zdazenie do 200 tys. Inni np placa i po 3tys a inni po 300zl.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ubezpieczenie firmy OC ,gdzie i za ile??

dzięki,dlatego pytam gdzie i ile płacicie.A Ty mi piszesz,że płacisz 400zł za 200tys,cos nie wierzę w to,bo 400zł to na max 100tyś.
Odnosnie fachowców,którzy sa zarobieni po pachy,to jakie maja stawki??takie,aby mieć na same ZUSy?
bo nie chcę się chwalic,ale nie najgorzej robię, i nie najtaniej.I szczerze,ze zleceniami nie ma szału.niestety żyjemy w kraju,gdzie każdy chce za pół darmo robić,ale ja nie każdy chce cofać sie do lat 90tych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Ubezpieczenie firmy OC ,gdzie i za ile??

> Ty mi piszesz,że płacisz 400zł za 200tys,cos nie wierzę w to,bo 400zł to na max 100tyś

Przeczytaj co napisałem powyżej.
Składka od sumy ubezpieczenia w OC zależy minimalnie.

Przykład, z d.. wzięty ale realny:
Za OC na 100 kzł zapłacisz 100 zł
Za DOKŁADNIE TO SAMO dla TEJ SAMEJ FIRMY OC na 1 Mzł zapłacisz np. 130 zł.

Głupie?
Wcale.
Przeważająca większość szkód w OC jest na drobne kwoty. Kika-kilkanaście tysięcy.
"Grubsze" szkody są dla TU ewenementem.
Czy masz OC na 100k czy na 10M.. i tak RACZEJ limitu nie wykorzystasz.
Dlatego przeważającym kryterium cenotwórczym jest obrót a nie suma ubezpieczenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ubezpieczenie firmy OC ,gdzie i za ile??

> Podejdz drogi kolego do ubezpieczalni i tam sie wszystkiego dowiesz.

Drogi Kolego.. pewno nie zauważyłeś, że jestem agentem ubezpieczeniowym.. zatem nie muszę podchoidzić do Ubezpieczalni, bo mam je online :D

> Ja place np. 400zl na rok za zdazenie do 200 tys. Inni np placa i po 3tys a inni po 300zl.

Oczywiście.
W większości ubezpieczeń OC wykonawcy taryfikacja bazuje na:
- obrocie
- PKD

Wątek jest Jana. Zakładam, że robi wykończeniówkę.
Zrobię mu OC bez problemu. ŁĄcznie z OC kontraktowym.

Ale jeśli PKD obejmuje prace rozbiórkowe, to już zupełnie inna bajka i koszty polisy (jeśl iw ogóle da się ją zrobić) są nieporównywalne.
Nie dziw się zatem, ze "jest różnie" ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ubezpieczenie firmy OC ,gdzie i za ile??

i wszyztko w temacie.Tak,robie wykończeniówkę,i w PKD również mam prace rozbiórkowe,które zaraz własnie wykreślę:))No i podjadę do Agenta:)podaj namiar,obgadamy temat.
new-vision@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ubezpieczenie firmy OC ,gdzie i za ile??

> w PKD również mam prace rozbiórkowe,które zaraz własnie wykreślę

Nie ma takiej potrzeby.
Nie chodzi o to, co masz wpisane w ewidencji ale o prace rzeczywiście wykonywane.

BTW:
"43.11.ZRozbiórka i burzenie obiektów budowlanych" masz jako główne PKD. Człowiek-demolka :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ubezpieczenie firmy OC ,gdzie i za ile??

babka w urzędzie podczas zakładania firmy wpisała na sztuke PKD,czas iśc i to zmienić na odpowiadające wykończeniówce:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepiej samodzielnie poczytać sobie zakresy ubezpieczeń. Dodam,że cena ubezpieczenia nie powinna byc żadnym wyznacznikiem. Powinniśmy patrzec sie przede wszystkim na to co ubezpieczenie oferuje oraz jakie ma wykluczenia.Ciekawą ofertę ubezpieczenia dla firm ma moim zdaniem Concordia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zależnie od firmy, do której się zgłosisz, ceny mogą się znacznie różnić. Zgłoś się do http://fullpolisa.pl/wylicz-skladke/ubezpieczenie-oc-firmy-i-dzialalnosci-gospodarczej/ a gwarantuję, że zapewnią Ci najbardziej atrakcyjne warunki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja prowadzę smażalnię ryb i dwa lata temu, jak otwierałam firmę, ubezpieczyłam się kompleksowo w Warcie. Wybrałam OC, oraz ubezpieczenie mienia. Pech chciał, że po jednych większych opadach deszczu zalało mi lokal (prowadzę działalność w lokalu, który znajduje się poniekąd w piwnicy). Sądziłam, że będzie kłopot z odszkodowaniem, bo większość wyposażenia, tj. stoliki, krzesła, kanapy, nadawały się do wyrzucenia, (koszty naprawy dorównywały kosztom zakupu nowego wyposażenia), ale nie, Warta stanęła na wysokości zdarzenia i wypłaciła mi kasę, za którą mogłam wykupić nowy sprzęt. Fakt, rok później, polisa była droższa, ale coś za coś. Swoją polisę kupiłam online przez Internet tutaj: https://warta-ubezpieczenia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Gdy szukałam ubezpieczenia dla firmy patrzyliśmy w Cuk, można ubezpieczyć cały majątek firmy w tym części ruchome, cały sprzęt, i mienie trwałe a także OC, trzeba by było zajrzeć na ich stronę i zobaczyć dokładnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mieszkanie można ubezpieczyć na dwa sposoby: od ryzyk nazwanych oraz od wszystkich ryzyk. Pierwszy to polisa, która zapewnia ochronę w konkretnie wskazanych sytuacjach (kilka przykładowych: pożar, powódź, przepięcie, wandalizm). Drugi to natomiast ubezpieczenie, które zapewnia ochronę w przypadku dowolnego zdarzenia - z małymi wyjątkami, które szczegółowo opisane są w ogólnych warunków ubezpieczenia. Ta opcja jest więc szersza, bo pozwala chronić mienie na wypadek zdarzeń, które trudno przewidzieć. Oczywiście w ramach ubezpieczenia warto mieć OC w życiu prywatnym (przyda się, jeśli zalejemy sąsiada), assistance oraz zabezpieczyć się na wypadek kradzieży z włamaniem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Panie Ekspert - a wiesz Pan w ogóle, czego dotyczy ten wątek?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z tego co dostrzegam, to ceny ubezpieczenia spadły w stosunku do ubiegłego roku. To ciekawe zjawisko, bo przecież inne rzeczy zdrożały. Powiem tak, nawet jeżeli gdzieś cena ubezpieczenia jest niższa o przysłowiowe 5 czy 15 zł, to i tak warto zmienić ubezpieczalnie, aby pokazać, żeby się starali o nas zawalczyć. Jest to bezproblemowe i można to załatwić w ciągu kilku chwil, np z wykorzystaniem porównywarek takich jak Superpolisa -> https://wygodnie.pl/ubezpieczenie-oc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mogę polecić ubezpieczenie firmy na CUPomat.pl, co do pytań to na wszystkie na pewno konkretnie odpowiedzą :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam gościa w tesco na cisowej. Ma każde ubezpieczenie i zawsze znajdzie dobrą cenę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

przeprowadzki nie za miliony (3 odpowiedzi)

Szukam kogoś do przeprowadzki.samochód plus dwóch tragarzy. Teren to Wrzeszcz do Oliwa....

dom czy mieszkanie??? (411 odpowiedzi)

zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy domu mnie...

Mycie kostki (5 odpowiedzi)

Jak czyścić kostkę aby po roku nie było znowu syfu? Jakieś porady