Udana impreza Andrzejkowa

Muszę przyznać, że impreza Andrzejkowa była naprawdę wyjątkowo udana, jak również organizacja była na najwyższym poziomie. Miło ze strony właściciela, że organizuje listę facebooka z darmowym wejściem i ciekawym akcentem była wróżka, która zdradziła mi parę rzeczy dotyczących mojej przyszłości. Noi ten pirat... Niesamowity gość... Fajnie by było gdyby przyjeżdżał częściej...
A teraz może zdementuję parę plotek, które pani, która jest niezadowolona z życia rozsiewa... Droga przedmówczyni. Jeśli nie ma papieru w toalecie to może klocka postaw w domu.
Jeśli barmani Ci przeszkadzają... To wczuj sie w ich rolę... Oni próbowali wszystkich obsłużyć a Ty kobieto może w natłoku myślałaś o niebieskich migdałach zamiast zamawiać, a inni ludzie czekają z boku i sie wkurzają, że pani zwoje sie poplątały. Sam kiedyś byłem barmanem-wiem jak to jest... Kolejka do klubu??? Było trzeba przyjść wcześniej. o 21 jej nie było:) a bydłem to może sama jesteś... bo mnie swoją wypowiedzią uraziłaś... Pozdrowienia dla Anielskiej ekipy:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Odpowiedź obiektu:

Witam serdecznie,
no cóż Panie Filipie w 100% zgadzam się z Pana oceną. Niestety nie mogę jako pracownik Klubu używać tak mocnych określeń, chociaż czasami same cisną się na usta. Są malkontenci, którym nic nigdzie się nie podoba ale gdyby ich poprosić o zorganizowanie imprezy przypuszczalnie nie podołaliby temu wyzwaniu. Myślę, że jeszcze nie raz zobaczymy się w Mieście Aniołów, do którego odwiedzenia gorąco zapraszam i serdecznie pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1