Miałam ogromną przyjemność powierzyć uszycie mojej sukni ślubnej pani Małgorzacie i nie mogłam trafić lepiej!
Już podczas pierwszego spotkania uważnie wysłuchała moich pomysłów, od razu zrozumiała, o co mi chodzi i narysowała projekt idealnie oddający moje marzenia. Zależało mi na sukni minimalistycznej, a jednocześnie wyjątkowej i dopasowanej do mnie efekt przerósł moje oczekiwania.

Jestem zachwycona nie tylko końcowym rezultatem, ale też profesjonalizmem, tempem pracy i niezwykłą wrażliwością pani Małgorzaty na potrzeby klientki. Czułam, że jestem w dobrych rękach od początku do końca.

Polecam pracownię pani Małgorzaty z całego serca każdej przyszłej pannie młodej i nie tylko sama mam nadzieję jeszcze nie raz skorzystać z jej usług.