Ulica Lesoki Bojano

Zwracam się do Was mieszkańcy Bojana ,dzwonie w sprawie wyrownania drogi Lesoki do gminy i słyszę w sluchawce,że nikt nie zgłasza takiego problemu przecież ta droga woła o pomstę do nieba!!!!! wiem że dużo ludzi jeździ tą drogą w stronę Gdyni może jak każdy wybierze numer i zadzwoni to ktoś w końcu ruszy d....
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3

Nico, uświadom sobie, że tu jest mentalność średniowiecza. Dziury w drogach w XXI wieku?. Poczytaj w historii, nawet w ostatnich filmach o niepodległości, kobiety na Mazurach w czystych czepkach i fartuszkach, serwetkach w koszykach z owocami i chlebem , a na wschodzie u Polaków smród, brud, brak wychodków i pełno dzieci. W "Księgach Jakubowych" Olgi Tokarczuk Frank z rodziną po przekroczeniu granicy do Czech zauważył drogi, zadbane obejścia domów, ogrody. To jak to jest? Zobacz też obraz "Spotkanie na moście" Józefa Brandta - 1886 r! A tu spróbuj wjechać z ul. Poległych Żołnierzy na płyty ul. Bojana. Facet od równania drogi tylko sobie przejeżdża, jakby nie wiedział, po co to robi. Kiedy zniszczymy opony albo podwozie to urzędnik chce być ważny i zwraca uwagę, że tylko z nim należy się kontaktować, ale jego rola sprowadza się do przesłania zgłoszenia do ubezpieczyciela i się zaczyna rozmowa ze ślepym i głuchym, dopiero Rzecznik Finansowy ich pogonił i odszkodowanie się należało..Nico zauważ, że w żadnym reportażu z Polski już nie widać dróg takich jak w Bojanie a przecież cala Wybickiego to droga wojewódzka i gmina nie dołożyła do niej ani złotówki. Polecam książkę Adama Leszczyńskiego pt: "No dno. Po prostu jest Polska" no i trochę Orwella i wszystko będzie jasne. Bardzo smutne Pozdrawiam
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 10

Pier****nie o Szopenie.

Zaległości poprzednich władz nie da się odbudować w 1,2 kadencje!!! Ktokolwiek nie zostałby Wójtem, nie zrobiłby tego. Jak dobrze pamiętam poprzednik "zostawił" ponad 500! km dróg gruntowych. Nie lubię Kalkowskiego, nie głosowałem na niego, ale jak przypomnę sobie poprzednika, to otwiera mi się w kieszeni wiadomo co. nic nie można było załatwić w sprawach dróg!
Skończcie narzekać, uśmiechnijcie się, zacznijcie szukać plusów w życiu, nie minusów. Pozytywne myślenie wpłynie dobrze na Was samych i wszystkich innych w okół.
Nie oznacza to żeby odpuszczać rządzącym, ale róbmy to z głową. Bo wylewanie jadu, przysłowiowy rzyg na wszytko i wszystkich nic nie da.
Radosnego wieczoru.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 6

Może nie widzisz problemu bo nie jeździsz tą drogą codziennie z dziećmi do szkoły zawieszenie auta naprawianie 2 razy do roku nikt nie wymaga żeby wylali asfalt Ale na Boga wystarczy wyrównać zasypać gruzu
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Wszyscy widza problem. Zadam pytanie czy, gmina ma fundusze na budowę, naprawę wszystkich dróg. Dziś mieszkaniec x chce do swojej posesji, jutro y do swojej, oczywiście w każdym kierunku. Mieszkam w Bojanie od jedenastu lat i potrafię zauważyć ze, drogi sa budowane i remontowane. Problem dróg dotyczy wszystkich nowych osiedli. Zaznaczam nie jestem pracownikiem, UG nie mam koligacji z żadnym z nich. Chętnie zapoznam sie z pomysłem na budowe nowych dróg i bede popierał, partycypowal w kosztach jak, to miało i ma miejsce.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6

Nikt nie mówi o drodze do swojej posesji, tylko o jednej z głównych tras alternatywnych z Bojana do Gdyni - i to chyba najszybszej. Takie drogi powinny być priorytetem dla gminy, a faktycznie nie da się nią swobodnie przejechać przez większą część roku. Chwaszczyno swoją drogę wyłożyło płytami, a u nas nic.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

Widzę doskonale problem, gdyż lata jeździłem zarówno Lesko jak i mjr. Bojana, Hebla, Warszawską. Wszystko dziurawe i niszczące samochód. Też naprawiałem zawieszenie dwa, trzy razy rocznie. Biegając wyprzedzałem samochody, takie dziury były. Dziesiątki razy dzwoniłem do miłościwie nam panujących "łaskawców". Niejaki pan Ch. miał mnie dosyć, tak jak ja jego i jego niekompetencji. Ale tylko żaląc się na forum, nic nie uzyskasz/acie. Dzwońcie, dzwońcie, dzwońcie, piszcie, dzwońcie, odwiedzajcie UG. Zbierzcie się, utwórzcie silną grupę, wysuńcie porządne argumenty w stosunku do UG. Sołtys jak i Radni niewiele Wam pomogą (to z autopsji), ale spróbować można.
Forum jeszcze nikomu nie pomogło. No chyba, że ewentualnie ulżyć przy wylewaniu frustracji.
Pozdrawiam. Działajcie, a ja życzę żeby się udało.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2

nie dzwonić tylko pisać
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Antek nie wiesz jak się pisze nazwisko naszego kompozytora wszechczasów? A może nie wiesz kto to był?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Doucz się @kaja. Masz braki w edukacji. Polecam pierwszy lepszy link http://www.kul.pl/chopin-czy-szopen,art_22261.html

STOP! niewiedzy
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

A ja myślałem ze w uzebieniu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy jesteście zadowoleni z "wyrównania" drogi?
Bo ja nie, obawiam się nawet, że to na tych ostrych kamieniach opona mi poszła.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

I brawo ty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Rodzaj uszkodzenia opony może dowodzić, z jakiej przyczyny to nastąpiło. sama Jechałam ze strachem. Zrób zdjęcie opony, lub ją zachowaj, zgłoś szkodę do Gminy i nie odpuszczaj. Ta "naprawa" ul. Poległych Żołnierzy woła o pomstę do nieba. Kpiny! Bardzo niska kultura pracy, wszystko na odwalenie i brak jakiejkolwiek kontroli. Zdjęcia z dziur w środku ul. Zachodniej i te grube gruzy bez ubicia wysłać do Dziennika Bałtyckiego. Opublikują i zobaczymy, co władza zrobi z PR. Ile te "równania" dotąd kosztowały? Radni, do spowiedzi przez wyborcami.Płacimy wam diety!

Może zawiążmy komitet mieszkańców wschodniej części Bojana i sami coś załatwimy?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Były wybory, był czas.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ktoś z forumowiczów zna może plany na przyszłość dotyczące ulic Lesoki/Łanowa/Rewerenda?
Czy w najbliższym dziesięcioleciu jest szansa na asfalt w tych rejonach?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dołączam się do pytania. Biorę pod uwagę zakup działki tam...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Asfalt? Zapomnij!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jaka mądra i wyczerpująca wypowiedź
Wszyscy czekaliśmy na taką informację
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Parafia w Bojanie (6 odpowiedzi)

Triduum Paschalne - 2024 wielki czwartek 18.00 Uroczystość Wieczerzy Pańskiej 20.00 Adorację...

Pytanie - dotacja do pompy ciepła (35 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje czy na montaż pompy ciepła jest w naszej kochanej gminie lub szerzej -...

Bojano, spotkania z kandydatami na wójta (40 odpowiedzi)

Uwaga mieszkańcy Bojana! Zgodnie z obietnicą zapewniam, że będziemy mieli okazję poznać...