Pyszne (1) Przeglądam opinie na trojmiasto.pl i aż nie mogę powstrzymać się przed... Klientka Lekkie rozczarowanie (1) Ciastka wyglądają przepięknie, ale rozczarowałam się smakiem. Może... Muadip Zuza - opinia (1) Ciasta to wręcz dzieła sztuki. Każde jest inne i wyjątkowe, smakując... Zuza
Pyszności robią, ale mają małe wpadki. (1) Ogólnie oceniam cukiernię bardzo dobrze, robią cudeńka, które są bardzo... Anonim Dziękujemy za pyszny tort weselny! (1) Pyszny, oryginalny tort weselny- ogromny plus za skomponowanie indywidualnego... Asia i Jarek Klasa. (1) Ciesze się ze jest takie miejsce ,jakość wyczuwalna w każdym aspekcie od... iga Mały wybór w poczekalni u dentysty... (1) Wystrój bardzo mało "kawiarniany" puste białe ściany, puste małe gabloty z... ndw_26 Zdecydowanie polecam !!!! (1) Kto raz spróbuje, na pewno wróci.... Coś niesamowitego Asia Boska (1) Najlepsze słodycze, akie jadłam... Olga Krasucka Pyszności (1) Marakuja pyszna,ciemna czekolada świetna,ale najlepsza jest szarlotka-tego... Karolina Niewiarygodne smaki (1) Absolutnie kapitalne desery - estetyka, wygląd - fantastyczne, a smak jeszcze... SweetFocia XXI wiek (1) Szok ! U nas też mogą być w sprzedaży takie rarytasy???!!!! Toć to czysta... gdańszczanka Cuda..... (1) Usłyszałem o tym miejscu e radio . Pojechaliśmy z żoną . Desery - palce lizać... rommel cukiernia pełna czekoladowych pyszności (1) cukiernia pełna czekoladowych pyszności JS