Umbrella Security - ktoś coś powie ?

Cóż to za wspaniała firma - w ogłoszeniu oferują pracę i darmowe szkolenia . Praca na wysokiej klasy obiektach handlowych .
Czy warto tam pracować ?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 11

Re: Umbrella Security - ktoś coś powie ?

pacz noo, minal prawie rok, a umbrella dalej w sephorze, moze nastepnym razem dasz sobie uciac ta swoja i czyjas pierwsza reke hahahahahaaha to przestaniesz bzdury pisac :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Umbrella Security - ktoś coś powie ?

Nie zle Cie zrobili No nie wiem kto jest Twojim kordynatorem Ale umowa ustna zobowiazuje Nie znam poznania Ale znam warszawe Bydgoszcz i moje miasto Gdze pracuje Nie ujawnie Bo sam wojuje wraz ze wspupracownikami o nalezna kase .Zwruc sie najlepiej sms lub pisemnie do swojego menadzera Bo pod niego podlega kordynator Podejc tez ze swoja umowa zlecenie do panstwowej I,S.P bo nowe umowy jakie ta firma skostrulowal ,Sa umowami o prace. Co wiecej Ci radzic nie daj sie Wiekszasc fir ma juz inne stawki Lidl poznan 9 zl na reke . A nasza firma stawke podstawowa obnizyla Pozdrawiam.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Umbrella Security - ktoś coś powie ?

Zadzwon do Gdanska niech wyjasnia Lub zrob to pisemnie No Kadrowe w Gdansku to puste bawy Ale sa pewne osony ktore maja troche rozumu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Umbrella Security - ktoś coś powie ?

Zlezy na jakiego szkoleniowca trafisz i na jaki obiekt Paru d*pkow w tej firmie jest solidnych i mozna im zaufac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Umbrella Security - ktoś coś powie ?

Skad sie urwale wyplata jes po 33 dniach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Umbrella Security - ktoś coś powie ?

Kary sa bez prawne sprawdz umowe , Czy masz z holdigiem , Czy ze sekuritaty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Umbrella Security - ktoś coś powie ?

9.00 na reke
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Umbrella Security - ktoś coś powie ?

Konsalnet daje dyche na reke na Biedrach Tylk menadzer Karol jest porąbana C.......
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Umbrella Security - ktoś coś powie ?

Sprawdz place bo o szacowanu zamiast 7,5 masz 7,00 na reke
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Umbrella Security - ktoś coś powie ?

Jako Dedektyw masz tylko 7.5 na reke ja duzzo wiece Ale stawka moja jest do de ine firmy proponuja na wejscie 10.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Umbrella Security - ktoś coś powie ?

Wysalaj sms godziny pracy po ostatnim dnia miesiaca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Umbrella Security - ktoś coś powie ?

obkatoryjna w swfoze to jest 9.5 na reke
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Umbrella Security - ktoś coś powie ?

Placo ale po 33 dniach
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Umbrella Security - ktoś coś powie ?

Przyznam Ci racje.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Umbrella Security - ktoś coś powie ?

Firma oszukuje pracowników. Trzeba pracować po 14h- płacone za 12h (Legionowo). Stawka umówiona 9-10 zł netto a jak przychodzi co do czego i podpisania umowy stawka spada o 2 zł w dół na każdą godzinę. Co innego mówione na rozmowie kwalifikacyjnej, co innego mówi koordynator rejonu. Mimo że nawet teraz w ogłoszeniu widzę stawkę 9,25 neto - to nadmieniam na umowie i po rozpoczęciu pracy jest 8 zł. W Legionowie w ciągu niecałego miesiąca zrezygnowały 4 osoby, kilka po kilku godzinach jedna po kilku dniach.

Aha, podpisując umowę, wyraża się zgodę na tak zwaną lojalnościówkę. Pracodawca za byle głupote ma prawo na pracownika nałożyć karę w wysokości od 300-500 zł, tak żeby firma dodatkowo na pracowniku mogła zarobić.

Jeśli ktoś odważy się tu zacząć, proponuję by przed podpisanie i pierwszym dniem dokładnie wczytał się co podpisuje.

NIE WARTO!!!!!
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Umbrella Security - ktoś coś powie ?

A może kolega wykaże się konstruktywniejszą ? , kolegi przedmówca , nie oceniając , to najwyraźniej prosty człowiek , o prostych poglądach i co istotne szczerych , nie ma co ukrywać ze mimo iż prostym bardzo językiem , to jednak napisał prawdę , 90% pracujących w tej firmie zapewne myśli tak samo..
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Umbrella Security - ktoś coś powie ?

Strasznie konstruktywna odpowiedz...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 12

Re: Umbrella Security - ktoś coś powie ?

witaj firma ta to dno i strasza prekręty mało wypacalni z opuznieniem złodziej i dziwka
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Umbrella Security - ktoś coś powie ?

to ciekawe bo na sklepie mam 7 na ręke
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Umbrella Security - ktoś coś powie ?

Ciekawe ile masz lat bo niestety ale 50+ to raczej nikt nie chce
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Zarobki kierowcy TIRA? (37 odpowiedzi)

Na jakie zarobki można teraz liczyć jako kierowca ciężarówki? Wiem, że kiedyś zarobki były spore...

Klub gogo-praca-****-moja opinia (4 odpowiedzi)

Dziewczyny nie polecam pracy w tych klubach. Poszłam do pracy jako promotorka klubu gogo,...

poszukiwania pracy..na jakich stronach jej szukacie? (59 odpowiedzi)

na początek prośba do Admina. o nie kasowanie mojego wpisu,, Pisze tu bo na forum praca mało...