Umbrella Security - ktoś coś powie ?

Cóż to za wspaniała firma - w ogłoszeniu oferują pracę i darmowe szkolenia . Praca na wysokiej klasy obiektach handlowych .
Czy warto tam pracować ?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 11

Re: Umbrella Security - ktoś coś powie ?

to super czyli za przepracowany miesiąc wynagrodzenie będzie ostatniego ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Umbrella Security - ktoś coś powie ?

Nieoficjalnie.Prawdopodobnie Nastąpi od lutego zmiana terminu otrzymywania wynagrodzenia z obecnego 20- każdego miesiąca na dzień 30 każdego miesiąca. Zamiana dyrektorów regionu między danymi regionami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Umbrella Security - ktoś coś powie ?

nie wiem, ale wszędzie jest Umbrella
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Umbrella Security - ktoś coś powie ?

mało jesz i mało wiesz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Umbrella Security - ktoś coś powie ?

W jakich rejonach Impel ochrania sephore
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Umbrella Security - ktoś coś powie ?

awaria systemu bankowego - hahaha !
zawsze trzeba mieć wytłumaczenie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Umbrella Security - ktoś coś powie ?

Nie zmienia to faktu ze firma się sypie , 90 % to zasługa tego żałosnego zarządu z Puszami na czele.. , są regiony w Polsce w których Umbrella dostała na sephorach wypowiedzenie , z informacji z pierwszej ręki wiem , ze ochoczo do przetargów na ochronę w sephorze staje między innymi Impel .
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Umbrella Security - ktoś coś powie ?

Skąd ty masz takie newsy hahahah

Z tego co wiem to była awaria systemu bankowego i dlatego przelewy wyszły później, biedne panie z banku musiały ręcznie wklepac ponad 1500 przelewów więc odrobina wyrozumiałości człowieku...

Pozdrów dyrektorka co to zwial z kasą, pewnie połowa dla ciebie za wystawienie negatywnego komentarza...

Dla jasności: kasa przyszła na konto w dniu 22.12, nosz kurde każdemu się zdarza no a im pierwszy raz coś nie pykło.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Umbrella Security - ktoś coś powie ?

No jak zarząd ma takie obsuwy, że na święta (ewentualnie na okres przed Sylwestrem) nie zdąża z wypłatami to rzeczywiście warto pracować w Umbrelli :-(( Mam nadzieję, że zobaczysz swoje pieniążki najpóźniej w połowie stycznia. Wesołych Świąt mimo wszystko i lepszego finansowo Nowego Roku Ci życzę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Umbrella Security - ktoś coś powie ?

jaaa. powiem wam, że mamy 22.12 2015r i ta wspaniala firma nie przelala
pieniędzy na konto podobno jakiś dyrektorek uciekł z kasą ,a tak poważnie to oni mają nas głęboko w d....pie my tyramy ,a
oni sie z nas śmieją same tylko wymagania balwany nie chcą wiedzieć, że
z naszych wypracowanych pieniędzy mają pensje jak ktoś chce spróbować to proszę ha ha ha
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Umbrella Security - ktoś coś powie ?

Nie realne. Stawka 8.20zl brutto, 6 z kawalkiem na reke...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Umbrella Security - ktoś coś powie ?

Empik obstawia Umbrella w charakterze detektywów sklepowych ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Umbrella Security - ktoś coś powie ?

Szukaja menadzerow, w Olsztynie, Bialymstoku i Lublinie, a warunki nic nie poprawili sie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Umbrella Security - ktoś coś powie ?

Coś ucichło o firmie parasol, czyżby warunki pracy poprawiły się o 180 stopni?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Umbrella Security - ktoś coś powie ?

Umowa zlecenia sie skończyła a menadzer nie dostarczył nowej umowy, tłumaczy iż a automatu się przedłuża jak nie rezygnuje ale nie wie iż jest pisemne potwierdzenie przedłużenia umowy i papier jest potrzebny bo umowę należy przedłużyć w formie jaki została zawarta czyli pisemna.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Umbrella Security - ktoś coś powie ?

SEPHORA JEST CHORA w kwestii ochrony , pamiętam jak jeszcze 10 lat temu obstawiał to Gwarant a pracownik musiał stać jak ołowiany posąg , ale za godzinę było wtedy 9- 10 zł na normalnej umowie . 7 zł na perfumerii to jest śrut , na innych tego typu sklepach przy pracy siedzącej na monitorze dostaniesz 7,8 - 8,5 zł . Widać że to po prostu kolejna firemka która łapie kontrakciki za grosze których nie bierze żadna gruba ryba na rynku . Jak polecą z takich śmiesznych obiektów to nagle firma się kończy .
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Umbrella Security - ktoś coś powie ?

Jeśli dają tzw. "detektywom z Koziej Wólki" w Empikach tylko tyle, to od przyszłych wyborów będą chyba musieli dawać już min. stawkę godzinową postulowaną przez wiadomą partię, tj. 12 zł netto. Może wtedy zaczną zatrudniać Ukraińców z Donbasu albo jednak zaczną doceniać swoich pracowników (w co raczej wątpię).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Umbrella Security - ktoś coś powie ?

dają 10 pln netto dla detektywów sklepowych czy to realne pieniądze ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Umbrella Security - ktoś coś powie ?

Witam, rozbawiłeś mnie do łez bo nie znasz sytuacji w firmie a się wypowiadasz, jeżeli mówisz o braku ambicji osób które chcą zarabiać więcej wraz z przebytym stażem to gratuluje Ci. Możliwe że jesteś osobą odpowiedzialną od marketingu bo tym twoja wypowiedź mi śmierdzi, ale mniejsza z tym. Świadectwo pracy na umowie zlecenie :D serio??? A co do nowego pracownika jeśli ktoś z góry to wgl czyta to zapytajcie się kierownictwa sklepów co o tym sądzą może mniej będzie spin przez to. I radze kontrolować menagerów bo czasem są to osoby które się nie sprawdzają na swych stanowiskach. A tak poza tym bo jestem dalej pracownikiem tej firmy to powiem szczerze są też plusy. Są to ludzie z którymi mam kontakt i to tylko tyle niestety, może coś się zmieni, ale nie sądze bo jak narazie tylko nowe obowiązki daja przy niezmiennej stawce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Umbrella Security - ktoś coś powie ?

Jeśli nie rozumiesz mojego postu toś niestety tępy jest ~miss. Na miejscu Twego managera po złożeniu przez Ciebie wypowiedzenia nie zgodziłbym się na Twój powrót do firmy. Lepiej zatrudnić osobę bez doświadczenia w tej branży, przeszkolić ją (szkolenie trwa z reguły 2-3 dni w terenie na wybranym obiekcie) po czym po pierwszej (max. po trzeciej) wypłacie taką osobę zwolnić i zatrudnić nową na niższej stawce. Takie działanie (które staje się dziś wręcz normą) jest bardziej pożądane dla agencji ze względu na zysk jaki generują nowi, naiwni pracownicy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Wieczni poszukiwacze pracownika (313 odpowiedzi)

Ogłoszenia, które od kilku tygodni pojawiają się a mimo to odpowiedniego pracownika zatrudnić się...

Targi pracy w GDYNI beczka smiechu :) (6 odpowiedzi)

Byłem na tych tarach i jestem co roku w Gdyni ,Gnieźnie Bydgoszczy ale z ciekawości . Wnioski...

Własny biznes - jak się reklamować? (179 odpowiedzi)

Jak reklamować swój biznes w sieci? Bez obecności firmy w Internecie ciężko będzie zdobyć...