Under Beer

Puby Bary Jedzenie na wynos

Gdańsk, Garbary 6

Radek - opinia (1) Najlepsza pizza jaka jadłem do tej pory . Dodatkowo polecam autorskie... Radek Rewelka (1) Polecam duuuuzy wybór piw z przystawek szczególnie przyoadly mi do gustu te... Michał bardzo dobre, ale (1) na baigle czekaliśmy chyba z 30 minut. Zwykle staram się nie przebierać... Michał
Super! (1) Smacznie i przytulnie! Duży wybór piw, choć de facto nie można nabyć... Trolltunga - Eksperci Norweskieg PawelP7 - opinia (4) Chamska obsługa to kwintesencja tego lokalu. Nikomu nie polecam. PawelP7 polecam (1) Właśnie byłam tam pierwszy raz na pysznej zupie serowo-cebulowej. Pierwsze... Paulina Fajny lokal (1) Bardzo mila atmosfera,przyjazna obsluga i menu odpowiednie do piwka,swietne... iwona pub 1 klasa! (1) ŚWIETNE JEDZENIE, MEGA DUŻY WYBÓR PIWA ALKO I O% REWELACJA! maliniak rozbieżności (2) Jedzonko jest smaczne, piwo okej, ale obsługa? masakra! zwłaszcza ten starszy... Beatrycze Spoko bar (1) Przepyszne bajgle i dobre, regionalne piwo, które nie smakuje jak szczyny.... Bomba lubię bajgle (1) Bajgle - om nom nom. Piwo ze wszystkich stron świata, powiesz jakiego szukasz... ziemniak Mega Mega Mega (1) Super lokal. Bardzi fajnie siedzialo sie na kanapach. Piwo mega fajne nigdzie... Pitter Niesty zawód (1) Do amsterdamu przychodzilismy od samego początku ale to jak zostalismy... Niezadowolony gość Niestety zawód... (1) Do amsterdamu przychodzilismy od samego początku ale to jak zostalismy... Niezadowolony gość Moje ulubione miejsce na spędzenie popołudnia/wieczoru (1) W końcu znalazłam miejsce, które bez zastanowienia mogę wskazać jako... kkk Absolutnie doskonałe miejsce (1) do picia piwa a własciwie delektowania się nim ! piwo , które w sklepie można... Basia Świetny klimat, świetne piwo! (1) To miejsce dla każdego komu znudziły się pospolite piwa. Ogromny wybór... Michau Macieks - opinia (1) Polecam wszystkim !! Macieks Agata - opinia (1) Super super super,oby tak dalej :) lokal,obsługa,wystrój,menu świetne :) Agata fajny bar (1) polecam milosnikom piw nie pasteryzowanym ,mile czyste miejsce jakich malo na... janek