Unicorn

Restauracje Catering

Sopot, Łokietka Władysława 1

Wizyta w restauracji w ramach groupon (1) Na grouponie jest informacja, że oferta obejmuje całe menu oczywiście bez... Beata idealne miejsce na spotkania biznesowe (2) Kameralne i eleganckie miejsce ,gdzie bez obaw moż zaprosic znajomych na... Er Najlepiej w Sopocie (1) Chciałem pierwszy raz spróbować kuchni śródziemnomorskiej. Nie ukrywam, ze na... Mateusz
Smaczna kuchnia śródziemnomorska (1) Byłem w tej restauracji po raz pierwszy, dokładnie kilka dni temu. Jakoś nie... lucjan k Ciekawe miejsce (1) Dziś, zwiedzając Sopot zgłodniałem, a że byłem niedaleko, pomyślałem, że... Marek Satysfakcja (1) Jestem bardzo zadowolona, zamawiałam catering do domu na przyjęcie komunijne... Magda niedzielny obiad (1) lokal faktycznie fajnie położony, jakość potraw prawie bez zarzutu, ale... Jakub Restauracja Unicorn - miejsce dla każdego (1) Bardzo dobra restauracja.Niezwykle smacznie, bardzo fajna obsługa-na DUŻY... BeataM Najlepsza restauracja w jakiej bylam (1) Ta restauracja jest najlepsza w calym Sopocie. Bylam w innych ale zadna sie... Kul Syl Bardzo polecam restaurację (1) Witam! Ostatnio wraz z moimi znajomymi będąc na wspólnej wycieczce w Sopocie... Kasiula126 Ulubiona restauracja w calym miescie (1) Nie ukrywam ze kocham ta restuaracje. Po pierwsze idelany stosunek jakosci do... Kubawa Super Restauracja Polecam Gorąco (1) Byłem i bardzo miło wspominam wizytę w tej restauracji, pierwsze wrażenie... JohnySopot Piękne miejsce (1) Miałem przyjemność zjeść tam obiad w okresie wakacyjnym gdy przebywałem w... Cypinski Polecam z całego serca tą restauracje ! :) (1) Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu kto jest głodny ta restauracje .... Tatiana Lepiej niz u Geslerowej, polecam (1) Z natury jestem wybredna, jednak tamtejsze jedzenie zapamietam na dlugo.... Kasiiek Bardzo polecam stronę! Godna polecenia (1) Dzień dobry! Chciałam napisać opinię o tej restauracji. Jakiś czas temu... kasiamisia karolina11 (1) Polecam . Miałam tam wesele . Obsługa bardzo miła,klimat niesamowity . karolina11 Polecam! (1) Wspaniałe miejsce na każdą okazję. Nowoczesny design przykuje uwagę wielu z... Elżbieta Polecam (1) Bardzo miło czysto,jedzenie jest na najwyższym poziomie.Bardzo miło można... Anita Polecam! (1) Bardzo polecam restauracje! Profesjonalna i mila obsługa, pyszne jedzenie w... martyna_k