Unicorn

Restauracje Catering

Sopot, Łokietka Władysława 1

SOPOCKI KOSMOS (1) TO MIEJSCE SZCZEGÓLNIE PRZYPADŁO MI DO GUSTU DZIĘKI NIETUZINKOWEMU... ARKADIUSZ DRABEK Było smacznie i przyjemnie (1) Mój pobyt tam był spontaniczny, nie żałuje jedzenie było bardzo smaczne a... Izabela L. opinia (1) bardzo dobra obsługa potrawy smaczne menu dobrane dla każdego, ceny też każdy... abana88
polecam (1) z całego serca polecam tą restauracje, można tu zjeść dobre jedzenie w... justynka Unicorn Sopot bardzo dobra restauracja (1) Wchodząc do tej restauracji od razu można zauważyć, że jest to miejsce na... Jolanta Bardzo smacznie (1) Byłam w tej restauracji w będąc w Sopocie smacznie ,bardzo miła obsługa Paulina Marcin Super :) (1) Nigdy nie spotkałam się z tak miła obsługą, która nie była nachalna ale... Ewa Jedyne takie miejsce w Sopocie (1) Znakomita restauracja na spotkania we dwoje, przytulny wystrój wnętrza,... gosiam Świetna restauracja ! (1) Atmosfera super, jedzenie pyszne, obsługa na wysokim poziomie ! Oby było... Małaczarna95 Super restauracja (1) Odwiedzamy te restaurację każdy razowo w Wiśle ostatnio dość często,... 18Michals84 Pyszne smaki ! (1) Cudowna restauracja. Obsługa świetna, uśmiechnięta , pomocna , miła.... Magda Gorąco polecam, dobry wybór restauracji :) (1) Obsługa na wysokim poziomie, prcownicy dają z siebie całe 100%. Wystrój... Oliff Polecam wszystkim!!! (1) Rewelacyjna restauracja, smaczne jedzenie, miła i uprzejma obsługa, oraz... Nina polecam (1) cudowna restauracja, przemiła obsługa, jedzenie przepyszne a wystrój... daria boroń Jestem bardzo zadowolona (1) Jestem bardzo zadowolona z obsługi- miły i uprzejmy kelner z dużą wiedza na... Justyna Wspaniała restauracja! (1) Świetna obsługa, jedzenie naprawdę dobre i klimatyczny wystrój. Jestem pewna... Anna Bosko (1) Bardzo miłe i piękne miejsce. Spędziłem tam pół niedzieli ze znajomymi i na... Kuki ok (1) jestem megaaaa zadowolona.polecam ona Bardzo dobre (1) Nie spodziewałam się zjeść tak dobrze. Obsługa bardzo przyjemna i pozytywnie... Selena fajne miejsce (1) bardzo fajne miejsce na zjedzenie obiadu czy posiedzenie ze znajomymi, ma... AnnaK