Unicover

Odszkodowania

Gdynia, pl. Kaszubski 8/204

Ewa - opinia (1) Dziękuję Kancelarii Unicover za całkowicie satysfakcjonujące mnie... Ewa Radosław - opinia (1) Bardzo polecam. Pani Joanna pomogła mi uzyskać odszkodowanie w związku z... Radosław poszkodowany - opinia (1) Pani Prezes bardzo dokładna, rzeczowa, wszystko wyjaśnia i z zaangażowaniem... poszkodowany
Beata - opinia (2) Pełen profesjonalizm, doskonały kontakt z klientem-informowanie na bieżąco o... Beata KI - opinia (2) Super bezproblemowa współpraca zakończona sukcesem - wypłatą odszkodowania od... KI Rafał Z. - opinia (1) Po kilku latach procesu sądowego udało się wygrać sprawę , kosztowało mnie to... Rafał Z. Róża - opinia (1) Bardzo polecam, to już druga sprawa , która prowadziła dla nas kancelaria... Róża Tylko Unicover! (1) Z całego serca dziękuje zespołowi kancelarii odszkodowawczej Unicover. Z ich... Kancelaria godna polecenia (2) Firma odszkodowawcza Unicover.-Zaufaj ekspertom. Korzystanie z usług tej... Krystyna Polecam (1) Kancelaria bardzo skutecznie i szybko uzyskała odszkodowanie od linii... A komentarz z rekomendacją (1) Chciałbym zarekomendować te kancelarię, chociażby z tego powodu, że jest to... Mariusz Zadowolony (1) Sprawa została zakończona dla mnie zadowalająco. Nie trzeba było iść na... Jan Płotka Oczywiście polecam :) (2) Chciałbym polecić kancelarię Unicover. Moja córka miała wypadek w maju 2016... Przemysław Godl. podziękowania w imieniu mamy (2) bardzo dziekuje w imieniu mojej mamy i wujka za uzyskanie odszkodowania!... Alicja Ola - opinia (2) Najlepsza kancelaria w Trójmieście! Poradzili sobie z trudną sprawą! I... Ola Polecam!!! (1) Polecam z czystym sumieniem. Pełen profesjonalizm , szybkie załatwienie... Kasia Unicover (2) Kancelaria godna polecenia, Pani Joanna to wspaniała profesjonalistka, sprawa... Justyna R UNICOVER (1) Po nieudanej próbie uzyskania odszkodowania w innej znanej kancelarii,... Kamila Polecam (1) Moja sprawa została załatwiona w trybie pilnym , oraz pozytywnie ,... KRYSTYNA Prawdziwa pomoc (1) W szczególności dziękuję za prawdziwą pomoc i szybkie załatwienie sprawy... Maria