Unior czy Stanley? Które bardziej wytrzymałe?

Cześć. rozważam zakup nowych narzędzi do domowego warsztatu i jak w temacie mam na oku narzędzia tych obu firm. ceny i parametry są porównywalne,ale które są faktycznie bardziej wytrzymałe i żywotne? może ,ktoś się podzieli swoimi doświadczeniami i pomoże mi dokonać wyboru? Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miałem kilka narzędzi firmy Stanley i nie byłem do końca zadowolony, zdecydowanie Stanley poszedł w masówkę, zaś z Uniorem też zdarzyło mi się mieć styczność i muszę przyznać, że nawet dobrej jakości są ich narzędzia, bardzo dobrze mi się z nimi pracowało.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wydaje mi się, że cięzko będzie zdecydowanie stwierdzic które będą bardziej wytrzymałe, a poza tym. każda z tych firm ma swoje plusy i minusy. stanley to stara i znana firma, a za uniorem przemawia nowoczesny design.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja przy naprawie roweru czy motocykla korzystam z narzędzi firmy Unior to bardzo dobra i nowoczesna marka mimo droższej ceny warta zakupienia, sprzęt starcza na lata, polecam:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Gdzie dostane sznurek do makram? (3 odpowiedzi)

Zależy mi na sklepie w Gdansku z rozsądnym i cenami

Zaintertesowania, hobby, pasje... jak to znaleźć? (112 odpowiedzi)

Witam. Nie mam żadnych zainteresowań, hobby czy pasji, chciałabym to zmienić, żeby czymś się...

spotkanie z osobami zajmujacymi sie rekodziełem (45 odpowiedzi)

Tak pomyslalam sobie, ze fajnie by bylo nawiazac kontakt z osobami ktore zajmuja sie roznymi...