Bezproblemowo (1) Zabieg o wiele mniej straszny niz go malują. Szybko, z sympatycznym doktorem,... Mariusz pełen profesjonalizm (1) u doktora Michajłowskiego robilem zabieg wazektomii i jestem w pelni... Stefan Wazektomia (1) Termin oczekiwania koło 2-3 tygodni, sam zabieg szybko i sprawnie. Bół minął... Wojtek
Wazektomia - wszystko ok! (1) Jestem po zabiegu u doktora Jerzego, wazektomia przebiegła bez problemu.... Andrzej Zabieg (1) Profesjonalnie wykonany zabieg, profesjonalne podejście. Lekarz z powołania.... K. Zadowolona (2) Gdzie można umówić się do Pana na wizytę, ponieważ od 2 miesięcy poszukuje... Zadowolona Konkretny (1) Bardzo polecam tego lekarza - człowiek konkretny, bije od niego powołaniem -... Jacek Rozumie pacjenta (1) Pan dr jest przesympatycznym człowiekiem. Bardzo miły, stonowany i... Anita Dobry efekt leczenia (1) Pana Doktora poznałam (niestety, bo z powodu choroby) na oddziale Akademii... Katarzyna Naprawdę polecam! (2) Ten Lekarz to jest oaza spokoju - idealnie powinni go wystawiać jako pokazowy... Max Mogę polecić! (2) Byłam u doktora Michajłowskiego z problemem nietrzymania moczu. Jako jedyny... Mariola