Urząd pracy Gdynia

Pani Monika ze stanowiska 21 - przewspaniała, pomocna, odpowie na każde nawet najbardziej skomplikowane pytanie. Rozliczanie się w urzędzie przy takim „opiekunie” to czysta przyjemność. Potem przyszedł czas na doradztwo zawodowe i Panią Anię do której mnie przydzielono również oceniam na plus. Rzeczowo, konkretnie a szkolenie z rozmowy kwalifikacyjnej przekazało ogromną wiedzę. Natomiast Dział Szkoleń do zburzenia. Panie, które tam pracują nie robią absolutnie nic by chociaż w 1 % pomóc osobie wejść na rynek pracy. Traktują petenta przedmiotowo i robią wszystko byleby się go pozbyć. Jest to kpina, że Unia oraz Urząd Pracy proponują udział w projekcie i kiedy wszystko jest zaplanowane i pięknie ułożone to Dział Szkoleń zepsuł wszystko. Nie nadają się w ogóle na pracę w Urzędzie a tym bardziej do pomocy bezrobotnym. Mam wrażenie, że większość wniosków leży przykryta kurzem i nikt nie kwapi sie by się tym zainteresować. Wstyd!!!!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 9

przyjdz do nas jeszcze raz malpo to zobaczysz co to znaczy byc niemilym :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Bardzo się cieszę, że stażystka wypowiada się w taki sposób używając inwektyw. Od wystawienia opinii byłam już kilka razy i jak zwykle byłam przyjęta ciepło i miło, następnym razem bardzo chętnie podejdę do Pani, proszę podać tylko numer stanowiska :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Odniosłem dokładnie takie samo wrażenie jeżeli chodzi o Dział Szkoleń. Traktowanie przedmiotowe, brak chęci pomocy.
Rafał.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3