Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Urzędy pracy

Gdynia, Hugona Kołłątaja 8

Anna - opinia (1) Dziś byłam się zarejestrować w Urzędzie Pracy i jestem pod ogromnym wrażeniem... Anna Bardzo miła i pomocna Pani (1) Byłam dziś w Urzędzie Pracy w Gdyni pierwszy raz od dawna. Trzeba się stawić... małgorzata Urząd pracy Gdynia (4) Pani Monika ze stanowiska 21 - przewspaniała, pomocna, odpowie na każde nawet... Malwina
Bezrobotny- szybko się rejestruj bo tylko 40-tu szczęśliwców w ciągu dnia się tego zaszczytu doczeka! (3) Rejestracja bezrobotnych w tym urzędzie to nie lada wyczyn. Otóż w urzędzie... adam Bezrobotny (1) Beznadziejny urząd pracy. Jedna wielka strata czasu. Nie znają się na swojej... Co się robi w Urzędach? (1) ...traci czas. Ten urząd to kpina. Nic nie można załatwić. Źle kierują ludzi,... Bezrobotny zadowolona (1) Już jakiś czas jestem zarejestrowana jako bezrobotna. Obsługa w okienku... Bożena Bezsens (1) Tak szczerze to ludzie tam pracujący sami nie wiedzą co tam robią. Żenada.... Tomek strata czasu (1) Obsługa jest tragiczna. Pani Dioniza ze stanowiska 16 jest bezczelna i... maria Niekompetencja i brak wiedzy (1) Nikt nic nie wie, nikt się na niczym nie zna, Panie muszą obdzwaniać... Ja Urząd Pracy w Gdyni oferuje pracę charytatywną (3) Ludzie nie mogą dostać się do żadnej pracy bo taka w ogóle nie istnieje.... klek program prac interwencyjnych (1) Skorzystałam z programu prac interwencyjnych od czerwca do listopada... Anna URZĄD PRACY GDYNIA -POPRAWIŁ SIĘ (5) Rejestracja przebiega stosunkowo szybko, pomocna obsługa i całkiem miłe... Antionina Tragedia (1) Wczoraj poszłyśmy tam z córką. Ludzi pełno, nierealne coś załatwić. Poszła... Alka E.Ł. - opinia (2) Ciężko mi ocenić pomoc merytoryczną i skuteczność gdyż zarejestrowałam się do... E.Ł. Ładne niedoinformowane Panie (2) Obsluga miła i pomocna, zwlaszcza Pan ze stanowiska 12 :) przez 6 miesięcy... Lolka STARE BIURWY I MŁODE GÓWNIARY; NIEKOMPETENCJA!!! (2) CHODŹCIE Z WŁĄCZONYM DYKTAFONEM W TELEFONIE KOMÓRKOWYM, ZA NIEDŁUGO BĘDZIE O... Bezrobotna Jeszcze nigdy nikt mnie tak nie traktował (4) w żadnym urzędzie. Panią z okienka 24 obserwowałem od dawna, ale nigdy do... bezrobotny śmieć ten urząd nie powinien w ogóle nazywać sie urzedem lecz państem w panstwie (2) Panie wtym urzędzie sa aroganckiei malo kompetene a cala winą obarczja... wlod53 Opinia (1) Należy zlikwidować ten organ, bo tak na prawdę, nie przynosi żadnej korzyści... Ja