Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Urzędy pracy

Gdynia, Hugona Kołłątaja 8

jak można tak ludzi traktować (1) Pani z handlu i usług stanowisko 18 przekracza swoje kompetencje.Krzykiem... klien urzędu Czy ktoś to kontroluje????? (1) Jestem ciekawa, czy ktoś kontroluje pracę tych pań? śmigają tylko po... wera Fakt (2) Dowiedziałam się, że oferty pracy, gdy "schodzą"na sakę obsługi już nie są... Hugo
Zapominają, komu mają służyć. (5) A może są takie wytyczne szczurka. Ani Gdańsk, ani Wejherowo nie gnębi tak... ed OUP-Gdynia (1) Mila,wspaniala atmosfera,mili pracownicy,czas oczekiwania jes krotki i... Mirek.S FOCH (1) Witam,miałem sprawę do załatwienia w tym urzędzie i potrzebowałem wniosek do... bezpracy Masakra (1) Znikąd pomocy, żadnych ofert na staż zupełnie nic. Jedyna korzyść z urzędu to... Paweł ZOSTAŁAM WPROWADZONA W BŁĄD I NIE MA WINNYCH!! (2) Jestem zarejestrowana w Urzędzie Pracy od roku.Dotychczas spotykałam się z... Rozczarowana Ludzie nie dajci się nabrać - usługi punktów informacyjnych/konsultacyjnych są darmowe (1) Ludzie nie dajcie się nabrać - usługi punktów informacyjnych/konsultacyjnych... Nes PANI Z USŁUG I HANDLU (2) URZĄD PRACY TO KOSZMAR. GRUBSZA PANI Z USŁUG I HANDLU, POWINNA ZMIENIĆ... ania urząd pracy w gdyni- praca po rodzinie...i!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (2) W tym urzędzie tzn pup gdynia praca tylko po znajomości. Ponad rok wcześniej... ccccccccccccc poziom obsługi do d.... (4) Przed przeczytaniem tych komentarzy myślałem, że tylko mnie tam traktowano... Tomek nudzi wam sie? lepiej pracy szukajcie (1) plujecie jadem, az sie niedobrze robi. taka maja prace te kobiety, nie one... empatyczny po co one tam siedzą? (1) Urząd Pracy w Gdyni jest całkowicie niepotrzebny.Te kobiety ewidentnie się... Jan PUP Gdynia (1) ten urzad to jedna wielka fikcja! a panie z dzialu odwołań (takie twixy) to... petent Łatwo oczerniać (3) Muszę powiedzieć ze sama spotkałam się z pomocą ze strony osób pracujących w... klientka Tragedja (1) Dowiedzenie się czegokolwiek graniczy z cudem, a sposób w jaki te panie... Adam Jedna wielka masakra!!!!!!!! (1) Tragedia!!! Starsze panie , które tam pracują ,to pamiętają czasy komuny i te... PETENT@ Co ma Urząd do ukrycia? (3) Przychylam się do negatywnych opinii o gdyńskim Urzędzie Pracy. Studiuję... Maria Panie ze 109 - masakra (1) Byłam dziś pierwszy raz, chciałam dowiedzieć się o staż, zostałam... Sójka