Zapominają, komu mają służyć.

A może są takie wytyczne szczurka. Ani Gdańsk, ani Wejherowo nie gnębi tak ludzi, zamiast pomagać, jak Gdynia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zapominają, komu mają służyć.

Tu nie chcodzi o wytyczne, podobno jest to narzucone przez kierowników :/ a więc jeśli kierownik ...... to ludzie maj przerąbane :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Zapominają, komu mają służyć.

to zwolnić ,żyją z naszych podatków i oni sa dla ludzi a nie ludzie dla nich
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re:W końcu trzeba coś zrobić

Witam będę składała skargę na pracowników,którzy są tam zatrudnieni.Nie robią nic dla petentów,Obecnie trwa kurs języka niemieckiego w Gdańsku.Kryteria jakie trzeba spełnić to 25+,a w Gdyni 50+Jestem zarejestrowana w Gdyni od około 12 l;at z przerwami nigdy nie zauważyłam tam dużej ilości osób w wieku 50+ Przedział wieku to 30 do 50.Nie wiem,dla kogo jest ten kurs i te fundusze przeznaczone na niego?Przyznaję Wam rację w UP w Gdyni nic nie robią dla petentów,a oferty pracy to kilkaset osób na jedno miejsce pracy.Zróbmy w końcu z tym porządek!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Re:W końcu trzeba coś zrobić

To jest jakaś masakra. Jestem osobą młodą, po studiach, z doświadczeniem zawodowym a dostałam jedną ofertę pracy: w sklepie odzieżowym...Dlaczego w PUP-ie nie mają ofert pracy z urzędów? Były nabory na księgową, dowiedziałam się przez przypadek a przecież mogli mi o tym powiedzieć w pośredniaku. Tyle osób tam pracuje i nie potrafią pomóc nikomu. Jeszcze traktują człowieka tak, jakbyśmy to my byli dla nich. Jestem bezrobotna z powodu upadłości firmy, w której pracowałam a nie z powodu lenistwa czy degeneracji i nie muszę znosić poniżania wrednych bab
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0