Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Urzędy pracy

Gdynia, Hugona Kołłątaja 8

tragedia (1) Nic nie zapewniają w tym urzędzie,gdyby nie ubezpieczenie to nie warto sie w... asik bezrobotni z Sopotu (1) Witam w PUP Gdynia jestem zarejestrowana od maja b.r, a oferty , które... An to ja (1) ślad jest w internecie. gdzieś tam. nie jestem bogiem!!!!!!!!!!!!!. a znałem... wwwwwwwwwwwww
BLACK - opinia (2) Po lekturze tutejszych wpisów wczoraj trochę sie obawiałem tej wizyty w... BLACK Z obserwacji trzeciej strony... (3) Zasadniczo zajmujemy się przygotowaniem dużych projektów inwestycyjnych, ale... konsultant CWPI BK Konsulting Nikt nic nie wie (1) 1. Na tablicy głównej jest informacja -> obsługa osób niepełnosprawnych i... Onka żenada cały ten URZĄD (1) opryskliwie niesymaptyczne BIUROWKI - to że się rejestruję jako bezrobotny... bezrobotny oszusci (2) po dzisiejszej wizycie w pup gdynia, czuje sie oszukany. przez cale zycie... enonymous tam naprawde nie pracują panie wiec i nic nie moga zaoferować (1) tam naprawde nie pracują panie wiec i nic nie moga zaoferować dorota Staż a potem praca (1) Czytam te wszystkie opinie i trochę się z wami zgadzam trochę nie:) Byłam na... Viola Nędza, ogólnie szkoda gadać (2) Tym Panią nie chce się pracować, przychodzą bo muszą. Z takim nastawieniem... Joanna Panie z Dga (10) Jestem bardzoo zadowolony z obsługi pań z pośrednictwa.Są... Andrzej Laicy (1) Byłam dzisiaj w PUP gdynskim-Żenada!!!!!!!1łaska , ze mnie przyjeto i... martynika Lista "minusów" PUP w Gdyni (1) Witam Jestem zarejestrowana prawie rok z 3 miesięczną przerwą ale to za... Milka87 Była stazystka PUP GDYNIA (3) Witam.. Nie dokońca zgadzam sie z tymi opiniami. Bedąc na stazu poznałam co... ANNA porazka (1) U.P to totalna porazka.Czekalem na oferte pol roku a gdy ja otrzymalem ,proba... andy Czyst aparanoja (1) Ogólnie nie można się nie zgodzić z tym że up w Gdyni jest beznadziejny.... Daria Pośrednictwo (6) To co niektórzy piszą na tym forum to bzdury. Jestem zarejestrowany juz jakiś... Edward Urząd Parodii chyba :/ (4) Też byłam tam na stażu i zrezygnowałam, bo dali mnie do śmierdzącego i... imblack kobity bez wiedzy (1) niestety poziom wiedzy na tematy, które interesują bezrobotnych - ZEROWY... Seteczka