Magda - ocena (1) Z całego serca polecam usługi pogrzebowe Anioł. Właściciel niczym prawdziwy... Magda Aneta - ocena (1) Pan Seweryn zjawia się jak prawdziwy anioł, by przeprowadzić przez trudny... Aneta Edyta - ocena (1) Dziękuję bardzo za pomoc w organizacji wszystkiego w tym trudnym czasie.... Edyta
barbara mudlaff - opinia (1) firma godna polecenia naprawdę jestem bardzo zadowolona przepiękna... barbara mudlaff Natalia - opinia (1) Serdecznie dziękujemy za tak piękne podejście do sytuacji,przede wszystkim... Natalia Monika - opinia (1) Profesjonalna obsługa w tak trudnym dla najbliższych czasie, pomoc w... Monika Maria - opinia (1) Odejście bliskiej osoby jest jednym z najtrudniejszych doświadczeń, a świat... Maria Jerzy - opinia (1) Nigdy nie sądziłem, że kiedykolwiek przyjdzie mi wystawiać opinię firmie... Jerzy Magda - opinia (1) Pełen profesjonalizm, pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z... Magda Michał N - opinia (1) Zdecydowanie Polecam. Jakość godna 5 gwiazdek ***** Wszystko zrealizowane z... Michał N Renata - opinia (1) Firma pogrzebowa Anioł jest jak najbardziej godna polecenia. Bardzo... Renata Ewelina - opinia (1) Polecam firmę Anioł z całego serca. W tak trudnym dla nas czasie, p. Seweryn... Ewelina Michał - opinia (1) Trafiłem do Seweryna z polecenia, jak on sam o sobie mówi, "to nie tylko... Michał Stanisława - opinia (1) Polecamy firmę Anioł. kompleksowo zajeli się wszystkim, od urzędów poprzez... Stanisława Ewelina Brunke - opinia (1) Pełen profesjonalizm!Trudno w słowach wyrazić wdzięczność za tak pięknie... Ewelina Brunke stefan - opinia (1) Śmierć kogoś najbliższego jest wielkim przeżyciem dla całej rodziny w tych... stefan Irena i Piotr - opinia (1) Serdeczne podziękowania dla calej załogi firmy anioł. Bardzo profesjonalne... Irena i Piotr Kasia S. - opinia (1) Profesjonalizm pod każdym względem. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług firmy... Kasia S. Anita - opinia (1) Uslugi firmy na najwyzszym poziomie. Wsparcie oraz pomoc ze strony firmy.... Anita polecam ! (1) Z pełnym przekonaniem polecam usługi Zakładu Pogrzebowego ANIOŁ-prowadzonego... Irena G.