Monika - ocena (1) Jeśli chcesz mieć swoje lokum wykończone/wyremontowane w najwyższej jakości... Monika Kasia - ocena (1) Polecam Pana Marcina. Zawsze moglam liczyć na jego pomoc w doborze, poradach... Kasia Szymon - ocena (1) Pan Marcin zrobił u mnie remont łazienki, położenie paneli, oraz położenie... Szymon
Ania - ocena (1) Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy pana Marcina. Ma duże doświadczenie, przy... Ania Kamil - opinia (1) Remont przebiegł szybko i bezproblemowo, w każdej kwestii Pan Marcin służył... Kamil Krzysztof - opinia (1) Polecam z czystym sumieniem. Świetny kontakt od samego początku, szybki czas... Krzysztof Paulina - opinia (1) Szczerze polecam Pana Marcina. Mieszkanie od dewelopera wykończone zgodnie z... Paulina Paulina - opinia (1) Polecam usługi remontowe u Pana Marcina. Całe mieszkanie w stanie... Paulina Marek - opinia (1) Pan Marcin bardzo dobry fachowiec. Z Profesjonalnym podejściem do klienta.... Marek Tomasz - opinia (1) Szczerze polecam Pana Marcina. Fachowy, z wiedzą, jakość wykonania usług... Tomasz Wioleta - opinia (1) Pan Marcin to profesjonalista w swoim fachu.Uczciwy i dokładny.Mieszkanie... Wioleta Romecky - opinia (1) Wszystko poprawnie - zgodnie z ustaleniami, w wyznaczonym terminie i... Romecky Grzegorz - opinia (1) Malowanie, kładzenie kafelek w łazience i montaż drzwi i podłóg. Wszystko... Grzegorz ostojan - opinia (1) Całość realizacji tylko i wyłącznie na plus! Nie wiedziałem, że tak szybko... ostojan Kasia - opinia (1) Gorąco polecam remonty u Pana Marcina, mieszkanie w stanie deweloperskim... Kasia Ivanka - opinia (1) Zdecydowanie polecam Pana Marcina :) Pan Marcin jest osobą bardzo kulturalną,... Ivanka Andrzej - opinia (1) Bardzo się cieszę, że udało mi się poznać fachowca wysokiej klasy, który nie... Andrzej Przemek - opinia (1) Wszystko w stu procentach tak jak miało być. Wiele rad które napewno... Przemek Natalia - opinia (1) Polecam P. Marcina w 100% Peofesjonalne podejście do klienta, ekstra wykonanie! Natalia Jakub - opinia (1) Majster Marcin w szybki i fachowy sposób zrealizował projekt, który zakładał... Jakub