Polecam! (1) Z czystym sumieniem polecam uslugi Pana Michała Mischke. Zleciliśmy wykonanie... Ania Polecam ! (1) Bardzo solidna firma, godna polecenia. Panowie bardzo elastyczni. Na prośbę... Renata Lakobel (1) Wykonanie lakobelu, z przycięciem na gniazdka podszafkowe i otworem od panelu... aagawaa
Świetna, profesjonalna usługa (1) Jestem bardzo zadowolona z usług firmy pana Michała. Szybko przyjał zlecenie,... Barbara Bassa Zadowolony (1) Dobry kontakt, sprawna wycena, fachowy montaż, polecam każdemu! Michał ZACHWYCONA!! (1) Ekspres, super cena i bardzo mili Panowie! Umówili się na czwartek z... Karolina Polecam! (1) Polecam! Trzy razy korzystałam z uslug tego szklarza, szkło w kuchni, lustra... Monika Zdecydowanie polecam (1) Zakup lustra na wymiar. Na pomiar Panowie przyjechali w tym samym dniu,... Amaru Gorąco polecam !! (1) Bardzo sprawnie, czas realizacji niecałe 24h. Bardzo dobry kontakt, cena jak... Kasia POLECAM (1) Czas realizacji 1 dzień; montaż lustra, dowóz i obsługa w przystępnej cenie.... Przemek Drobna usługa a miło i szybko (1) Miałem do wycięcia jedną szybkę. Przyszedłem za 3 min. 14.00 w sobotę a... Andrzej z Brzeźna Lepiej być nie może (1) Już dawno tak pozytywnie mnie nie zaskoczono. Zamawiałem lustro do wklejenia... Żabianka POLECAM!! (1) Polecam!! Lustro wymierzone, dostarczone i zamontowane w krótkim czasie (2-3... Kasia Ok (1) Szybko, tanio, konkretnie i wysoka jakosc. Jednak da rade ;) Adrian POLECAM!!!!!!!!! (1) Szybko, solidnie i miło. Jestem bardzo zadowolona z realizacji. Justyna Gorąco polecam (1) Szczerze polecam - Pan Michał, rzetelny, słowny i bardzo elastyczny.... Klientka Co tu dużo mówić... (2) Najlepsza oferta cenowa, szybka realizacja, miły i ludzki kontakt. Naprawdę... Sołtys Mega-szklarz (1) Polecam usługi,bardzo miły szklarz,rzeczywiście ceny konkurencyjne i szybka... Monika Polecam (1) Konkurencyjne ceny, ekspresowa realizacja i bardzo miła obsługa! aaaa