Iwona - opinia (1) Bardzo sympatyczny, szybki, sumienny, dokładny. Świetnie zorientowany w... Iwona Karolina - opinia (1) Pełen profesjonalizm. Usługa wykonana solidnie i w ekspresowym tempie, a... Karolina Marta - opinia (1) Pełen profesjonalizm. Świetne wykonanie. Polecam każdemu. Marta
Julita - opinia (1) Kontakt, termin wykonania usługi a i sama usługa na najwyższym poziomie.... Julita Ewa - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z jakości usługi i profesjonalizmu Pana Piotra... Ewa Hannah - opinia (1) Pan Piotr jest fachowcem, który zna się na swojej pracy. Z mojego starego... Hannah Zzz - opinia (1) Super. Termin wykonania szybciej niż planowana. Bardzo rzeczowo i co... Zzz Joanna - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona. Polecam usługi tej firmy. Wszystko super bez... Joanna Ewa - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona.Super fachowa robota,mega szybko!Dodatkowo... Ewa Sylwia - opinia (1) Bylam umowiona na godzinę miedzy 13.30 a 14.o 13.30 pan tapicer stwierdzil ze... Sylwia Joanna - opinia (1) Solidny, punktualny,rzetelny,bardzo dobry fachowiec Joanna Tapicer na TAK (1) Dziwie sie ze Pan Piotr jeszcze nie ma żadnej opini wystawionej w takim razie... Łukasz PIERWSZA KLASA (1) PIERWSZA KLASA zyziu1975 szybko i dokładnie (1) Panowie zrobili mi renowację sofy narożnikowej, przy okazji zmienili wymiary... Marek Fachowcy (1) Znajomy polecił mi ten zakład tapicerski i jestem zadowolony. Panowie... Wiesiek