Polecam (1) Czy jesteś sobie w stanie wyobrazić, że osoba która panicznie bala się wizyty... mae Pani .Doktor sympatyczna (1) asystentka też,miła obsługa szybkie lecznie zembów,bezbolesne,nowoczesne... Monika polecam ... (1) Gabinet świetnie wyposażony. Pani Doktor młoda ,ale niezwykle kompetentna.... Basia
super gabinet - świetne podejście do dzieci (1) Polecam wszystkim mamom panią Doktor - miła, ciepła i profesjonalna osoba. Ma... A i A Polecam Gabinet Usmiech na 5!!! (1) Naprawdę polecam ten gabinet i panią dr. Kucharską- Polak :) Generalnie... czarek Świetna Pani Doktor (1) Polecam jak najbardziej!!! Profesjonalna, fachowa i miła obsługa. Wizyta w... Agnieszka Sz. Podziękowania (1) Chciałem pochwalić panią doktor za profesjonalne podejście do małych... Grzesiek SUPER GABINET!! (1) Gorąco polecam Gabinet Uśmiech na 5:) Jest tam cudowna dr Marta, która... Zadowolona Pacjentka :) Ania - opinia (1) Przesympatyczna fachowa obsługa, już dawno nikt się o mnie tak nie... Ania Przestałem się bać dentysty! (1) Miałem problem z zębami i z racji tego, że się boję dentysty (a kto się nie... Tomek :) (1) Sympatycznie i nie jak u dentysty! :)) Dobre podejście do pacjentów -... Alicja Monika - opinia (1) Polecam!!!szybka i miła obsługa Monika