Uwaga na dr Joannę O.

pani doktor to arogantka.
Odniosłam wrazenie że pacjent jest zlem koniecznym. Tak własciwie to pani doktor w niczym nie może pomoc. Nie może mi dać skierowania na bardziej specjalistyczne badania ani nawet wskazać jakie badania powinnam wykonać prywatnie aby zdiagnozować moją przypadłość. Sama morfologia i cukier to za mało. Nic nie wykazują a problem jest i się pogłębia.
Tzw pani doktor odsyła mnie do ginekologa i dermatologa, u których bylam i też nie mogę uzyskać pomocy bo odsyłają do lekarza pierwszego kontaktu. Kółko się zamyka.
Pani doktor stwierdziła ostatnio że ma tylko 10 minut na pacjenta więc nie może mi pomóc.( kolejki do niej nie bylo)A tak w ogóle to nie jej problem. To są jej słowa.Nie polecam tej pani "doktor". Niech raczej nikt nie probuje się u niej leczyć.
Po kilku godzinach spędzonych w internecie wiem prawdopodobnie więcej na temat mojej przypadłości niż pani O. wystarczyło, że przeczytałam kilka zagadnień ( prace lekarzy specjalistów)związanych z moim problemem i sama postawiłam sobie diagnozę i znam już powód mojej przypadłosci. Co z tego skoro do wyleczenia potrzebuję lekarza.A z tym niestety jest problem
Z pewnością nie wrócę do dr J O
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na dr Joannę O.

a ja wrócę i jestem bardzo zadowolony
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0