miroslaw - opinia (1) 08.07 mialem termin zaszczepienia''covid''po 2,5 mcu oczekiwania.wchodzac do... miroslaw Aneta - opinia (1) Pragnę podziękować całemu personelowi oddziału jednego dnia.Przesympatyczna... Aneta Agnieszka - opinia (1) Nie polecam poradni chirurgicznej, zdecydowanie! Moja mama miała wskazanie do... Agnieszka
Ortopeda (3) Śmiech na sali. Rejestracja 6 pacjentow na ta sama godzinę! 2 godziny... Martyna Wizyta pierwszego kontaktu (1) Mimo poniższych stosunkowo negatywnych komentarzy, jestem pozytywnie... Angelika ds (1) Witam i przekazuję ewentualnym potrzebującym: - kolonoskopia - Pani w... ds Rejestrowanie wizyt (1) Nie może tak być że w dobie XXI wieku w rejestracji ogólnej nie ma czegoś... Iza Poradnia endokrynologiczna (1) Próba dodzwonienia się do poradni endokrynologicznej: najpierw wysłuchanie... xxx Położna (1) Do samej przychodni nie mam zastrzeżeń, ale położna przyjmująca jest po... Pacjentka Szpital jednego dnia (1) Ja jestem bardzo zadowolona z obsługi personelu szpitala. Pielęgniarki bardzo... IWONA Histeroskopia w Gdyni Dabrowie (2) Czy ktos mial tam robiona histeroskopie? Jakie macie doswiadczenie? Ja mam... Alicja Centrum Medyczne Dąbrowa - Dąbrówka Sojowa 33c Szpital (1) Witam, w dniu 5.07.17 miałam zabieg na przepuklinę kresy białej. Od momentu... Małgorzata Ortopedia (1) W 100% polecam Klinikę dnia jednego. 07-04-2017 miałem wykonywany zabieg... Dariusz Czucha Bałagan i sprzeczne informacje (1) Zabieg miał byc na 16, miało to potrwać 3 godziny. O 19 zabieg sie nie... Jaro Rejestracja (1) Chciałam podziękować paniom z rejestracji w Poradni Okulistycznej za sprawne... Pacjentka Ocena pracy personelu Gdynia Sojowa (1) Jestem wieloletnim pacjentem tutejszej kliniki. Jestem bardzo zadowolony ze... Henryk Wiśniewski brak slòw (1) Co sie dzieje? Masakra! Kiedys nie można bylo sie dodzwonić, ale teraz co... mama chorych dwójki dzieci rehabilitacja jest profesjonalna (1) jestem wdzięczna za pomoc joanna Super rehabilitacja (1) mój syn ma znowu sprawną rękę. super. inne placówki nawet nie podjęły próby... maria najmilsza rejestracja (1) Nie wpisuję nigdy opinii, ale tutaj nie mogłam się powstrzymać -3 dni... Hania