Witam i przekazuję ewentualnym potrzebującym:
- kolonoskopia - Pani w rejestracji poinformowała mnie, iż w Przychodni aktualnie nie ma opcji wykonania kolonoskopii w ramach NFZ + zapłacenie (350zł) za znieczulenie. Tak było do tej pory i taka informacja jest na stronie Przychodni. Rejestratorka stwierdziła. iż znieczulenie otrzymam pod warunkiem dodatkowego zapłacenia za kolonoskopię 400zł i mogę nie mieć skierowania. Żenada.
- reumatolog - w dniu wczorajszym zarejestrowano mnie do reumatologa za rok tj. luty 2020r.
- badanie densytometryczne - w dniu dzisiejszym zdecydowałam się na odpłatne badanie, ponieważ wymagane, ewentualne skierowanie od reumatologa mogę dostać za rok. Zapłaciłam 60 zł za badanie jedynie kręgosłupa, ponieważ badanie kości udowej możliwe byłoby pod warunkiem dopłacenia następnych 60 zł.,o czym nie byłam wcześniej poinformowana. Pani obsługująca maszynę wręczając mi wydruk skierowała mnie do kogoś kto go odczyta. bo ona się nie zna np. do reumatologa(?) - czyli za rok. Jestem zniesmaczona, oszukana i niedoinformowana. bo z pewnością nie skorzystałabym z tych badań w tej przychodni.
Ponieważ leczę się od 10 lat na osteoporozę, dotychczas korzystałam z badań w P