rehabilitacja na najwyzszym poziomie (2) dzięki panu z rehabilitacji moje dziecko chodzi. inni nie dawali mu na to... pacjentka Uwaga na dr Joannę O. (2) pani doktor to arogantka. Odniosłam wrazenie że pacjent jest zlem koniecznym.... 5324 flabiuszek - opinia (1) przeprowadzono u mnie zabieg usunięcia polipa z kanału szyjki macicy,... flabiuszek
Kolejna negatywna opinia (2) Ja również dopisuję się do negatywnych opinii. Żeby się zarejestrować do... xxx Dr Reszczyńska - pediatra (2) Rewelacja - w końcu znalazłam pediatrę z prawdziwego zdarzenia, w końcu - bo... mama chorowitego Misia hm... (1) To chyba zależy, do kogo się trafi (ja akurat zawsze trafiałam dobrze:). Z... Ula chirurgia jednego dnia (1) 04.02.2010 przeprowadzono u mnie laparoskopie jajowodów w klinice chirurgii... aga.27 całe dnie zajęty telefon (1) Jak może być zajęty telefon przez kilka dni od rana do wieczora? Próbowałem... niedoszły pacjent szok!! (1) W naszej przychodni są dwie rejestracje.w pierwszej panie są uprzejme takie... Marzena Oddział chirurgii jednego dnia (1) Profesjonalizm, życzliwość, wspaniała opieka to cechy całego zespołu tego... Grażyna Kościelska pacjent to wróg przychodni (1) nie sposób dostać się do specjalisty ( chyba że prywatnie), dla ludzi... anna Zapisy do lekarza pierwszego kontaktu (1) Nie oceniam całości, pragnę poruszyc tylko jedną kwestię: zapisów do lekarza... Sil ORTOPEDIA (1) W dniu 18.02.2009 byłam u lekarza ortopedy, ponieważ jestm po wypadku... wwwwwww ginekolog (1) Cóż, ja będąc w 3 miesiącu ciąży udałam się dziarsko celem zapisania się na... ppp arogancja i standardy peerelu (1) uważam za skandaliczne funkcjonowanie placówki. terminy dostania się do... maik uwaga na cytologię (1) Oświdczam wszystkim potencjalnym pacjentkom ginekologicznym, aby w miarę... iwonika skandal (1) zastanawiam sie jak to możliwe że w dobie rozdmuchanej profilaktyki raka... monika uwaga na dr.Grzybowską (1) to co mnie dzis spotkalo w przychodni przechodzi wszelkie pojecie, wczoraj... rozczarowana