problemy z rejestracją do przychodni (1) od kilku tygodni próbuję się dodzwonic do poradni... Pacjent operacja żylaków (1) Jestem mile zaskoczona jakością wykonanej operacji, opieką pooperacyjną i... Ania Wysokiej klasy fachowiec (1) Dr Izabela Jonas- Sabiniewicz- wysokiej klasy fachowiec, specjalistka chorób... Krystyna B
Rehabilitacja dzieci (1) Profesjonalnie i z ogromną wiedzą. Takich rehabilitantów jak pan od dzieci... Wiktoria NAJLEPIEJ! (1) Jestem po zabiegu ginekologicznym i jestem zachwycona! Dr Konrad Florczak -... Agnieszka złość naszym wrogiem (1) Jestem pacjentką tej przychodni od 15 lat. Jak wszędzie są konflikty między... M. Tańska polecam (1) dostałam skierowanie od mojego lekarza zdziwiło mnie, że miałam wizytę tak... lilka operacja żylaków kończyny dolnej (1) Właściwie moi poprzednicy już wszystko co dobre napisali. Mogę się już tylko... Dorota Onkolog -szkoda czasu. USG-tragedia (1) Nie polecam! Lekarz Paweł Raczunas wykonał bad. USG piersi w niecałą minutę i... Anna Przychodnia - Chirurgia Jednego Dnia (1) Dzisiaj pierwszy raz w życiu robiłam gastroskopię. Bałam się bardzo słysząc i... Iwi dziękuję (1) wróciłam wczoraj z zabiegu, dziekuję za troskę, opiekę i całej ekipie za... smolarczyk.j Operacja zylakow konczyny lewej i prawej (1) Bardzo dobra klinika,,mily personel medyczny.Szczegolne podziekowania dla... Marek Janik rehabilitacja dzieci (2) rehabilitacja dzeci na najwyższym poziomie anna Rehabilitacja (2) trafiłam z dzieckiem na rehabilitację i jestem super... Anna OPERACJA ŻYLAKÓW (1) Jestem po zabiegu usunięcia żylaków, który został przeprowadzony na początku... Katarzyna Pawlak Zespół Chirurgi Jednego Dnia- ortopedia (1) Z czystym sumieniem mogę polecić dział ortopedii. Wczoraj miałam zabieg... Grażyna z Pruszcza Robert - opinia (1) Super klinika same pozytywy Robert Chirurgia Jednego Dnia (1) Zabieg miałam w środę 29 sierpnia a dzisiaj w zasadzie mogę wracać do pracy.... Beata rejestracja w przychodni ogólnej (2) Moja opinia dotyczy wyłącznie przychodni ogólnej. Z części specjalistycznej... Iwona gabinet zabiegowy-skandal! (3) pielęgniarki jakby zatrzymały się w ubiegłej epoce, żadne zainteresowanie... pacj.