Przepuklina Pachwionowa (1) Polecam !!!! Rewelacyjna klinka jednego dnia!! Sale czyste ,nowoczesne !!!... Danusia Migdałki operowane u dr.Sova (1) Witam, wczoraj mielismy planowana operację wyciecia trzeciego migdała i... Aga i Marta Zespół Chirurgi Jednego Dnia- ortopedia (1) SUPER KLINIKA !!!! Klinika Chirurgii Jednego Dnia W Klinice Chirurgii Jednego... ZENEK WEJHEROWO
Zespół Chirurgi Jednego Dnia- ortopedia (1) Text który pisałem po zabiegu laryngologicznym w dni 07 06 2011 w pełni... Kazimierz Gontarz Oksywie Polecam i dziękuję (1) Dwukrotnie korzystałam z pomocy Kliniki Chirurgii Jednego Dnia w Gdyni przy... Ewa P-G Klinika chirurgii jednego dnia (1) W klinice miałem przeprowadzony zabieg usunięcia woreczka żółciowego,który... Krzysiek Bardzo dobry szpital jednego (1) Bardzo dobry szpital jednego Renata Klaga Klinika chirurgii jednego dnia (2) W klinice miłam przeprowadzony zabieg konizacji szyjki macicy. Jestem pod... Maja Oddział chirurgii jednego dnia (2) oddział oceniam SUPER. Fantastycznie wyposażony i czysty a kadra pracownicza... pacjentka Chirurgia Jednego Dnia (1) Profesjonalnie, miło, czysto i przyjemnie. Polecam wszystkim i bardzo... Marzena Oddział chirurgii jednego dnia (2) 6.01.2010 miałam przeprowadzoną operację żylaków nogi. Jestem bardzo... Ola chirurgia jednego dnia (1) miałam przeprowadzony zabieg histeroskopii cały pobyt jak i zabieg wspominam... Agnieszka Klinika Chirurgii Jednego Dnia (1) W Klinice Chirurgii Jednego Dnia w Gdyni na ul.Sojowej miałam robioną... Joanna POLECAM !!! (1) Jestem kilka dni po zabiegu plastyki przepukliny. To czego doświadczyłem jako... Krzysztof Zespół Chirurgii Jednego Dnia (3) Nie mogę zgodzić się z ogólną opinią na temat tej placówki, jak dla mnie -... Danuta polecam (1) miałam w tej placówce 2 zabiegi.Polecam to miejsce, czysto schludnie, mila... nadia778 Chirurgia jednego dnia - laparoskopia jajowodów (1) Bardzo gorąco polecam. Atmosfera jak w domu, panie pielęgniarki bardzo miłe,... Kasia Świetna klinika!!! (1) 25.02.11 miałam przeprowadzony zabieg "zespołu kanału cieśni nadgarstka".... Jolanta_Gdynia Katarzyna - opinia (1) Zostałam skierowana do kliniki na zabieg chisteroskopii. Jestem pod dużym... Katarzyna Ogólnie-godziny wizyt (2) ja ogólnie chcialabym powiedziec o dziwnym, ale nagminnym problemie umawiania... Aleksi