W naszej przychodni są dwie rejestracje.w pierwszej panie są uprzejme takie do ludzi i mające czas dla pacjęta ale rejestracja do dr.Malinowskiej i dr.Sabramowicz to poprostu szok co za kobiety tam pracują pierwsza blondynka,szczupła nie uprzejma ale chociaż wie po co do pracy przychodzi ale za to ta druga niska ,przysobie kobieta to skandal co nie przyjdę to albo gada przez komórkę ze znajoma albo zamyka mi drzwi przed nosem i idzie bez słowa,wracając po 10minutach.Nie uprzejma,z wielką łaską rejestruje jakbym nie wiem o co prosiła przecież ja tylko chce iść chora do lekarza wkońcu na coś idą moje składki z pensji.Nie będe wiecznie załatwiać wszystkiego w przychodni prywatnie.Bo jak wiadomo ze skierowaniem na usg,czy do chirurga,ortopedy,idt.trzeba czekać minimum miesiąc no chyba że prywatnie to od ręki przyjmują.O rajestracji do lekarza rano to też by można było dużo pisać!Gdyby nie to że mieszkam obok przychodni to już dawno bym się przeniosła do innej.Dyrekcja powinna brać pod uwagę że do tej przychodni przyjeżdzają ludzie z Gdańska,Sopotu czy innych okolic a taka kultura jaką panie w rejestracji pokazują to nie świadczy dobrze o przychodni i dyrekcji!