Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

Dziewczyny, UWAŻAJCIE NA OSZUSTÓW!!! Dziś zadzwonił do mnie jakiś typ z firmy Imperia i poinformował mnie, że w związku z moim udziałem w konkursie ( niby w lutym ub. roku ,choć za cholerę nie przypominam sobie bym w nim brała udział)wygrałam ekskluzywną włoską bieliznę warta 80 zł. Warunkiem jej odebrania jest opłata przesyłki w wysokości 19,90. Powiedziałam , że rezygnuję, czym zaskoczyłam pana. Zapytał o powód, wiec powiedziałam, że nie mam zamiaru płacić za żadna przesyłkę. Szczerze trochę mi śmierdziało, bo jeszcze nigdy nie musiałam pokrywać kosztów przesyłki za nagrodę. Poszperałam w necie i znalazłam:http://zapytaj.onet.pl/Category/026,003/2,27690036,Czy_ktos_z_slyszal_o_wloskiej_firmie_imperial.html
http://wiadomosci.onet.pl/szczecin/telefonicznie-zamowila-probke-ekskluzywnej-bielizny-teraz-grozi-jej-komornik/y28q7.

Ha, no czasami i blondynka potrafi włączyć tryb myślenia ;P
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

16 kwietnia odesłałam im tę luksusową bieliznę której nie otworzyłam razem z ich oświadczeniem o odstąpieniu od umowy ,zadzwoniłam kilka dni pózniej i upewniłam się że wszystko jest ok.Jakiś pan poinformował mnie że paczkę otrzymali,bielizna w stanie nie naruszonym i odstąpienie od umowy też mają.Na maila otrzymałam od poczty potwierdzenie o dostarczeniu przesyłki i mam nadzieję że sprawa się zakończy i nie będę musiała latać po rzecznikach prawa konsumenta itd...Oby ich diabli wzieli ...Przeklęci oszuści i naciagacze!Już nigdy niczego nie kupię ani przez tel biuro obsługi ani przez internet!Jeżeli ktoś rozwiązał podobny problem do mojego niech wpisze na forum żeby inni też mogli czegoś się dowiedzieć .Jak mini 2 mies i niczego mi znowu nie przyślą to też napiszę - na pociechę innym.Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

zrobiłam to samo, Pani powiedziała że przesyłka nie przyjdzie. Oby mówiłą prawde!
nie mogę uwierzyć że dałam się w to nabrać i że podałam mój pesel...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

Hej. ja także dałam się nabrać. Dopiero jak skończyłam rozmowę to mi się zapaliła czerwona lampka, ale już było za późno. Proszę podaj mi nr tel na który dzwoniłaś, by to wszystko anulować zanim ta paczka przyjdzie.
Mój email djpszczolka7@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

Halo Halo Dziewczyny!

DZWONCIE NA TEN NR, TO ICH INFOLINIA: +48 221004077
DODZWONILAM SIE ZA PIERWSZYM RAZEM I PANIE POWIEDZIALA ZE TO NIE ONI, A JAK POINFORMOWALAM ZE NAGRYWAM ROZMOWE I ODESTPUJĘ OD UMOWY TO OD RAZU PRZYJĘŁA MOJĄ REZYGNACJĘ.
DZWONCIE DZWONCIE I JESZDZE RAZ DZWONCIE I NIE DAJCIE SOBIE WMOWIC ZE TO NIE ONI, JA NIE DAŁAM I MAM SPOKÓJ:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

numer do warszawy 221004077 trzeba długo czekać zanim ktoś odbierze ten telefon prawie 7 min.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

poczytaj to zobaczysz co i jak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

I moja żona dała się nabrać i co teraz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

RANY ja też się na to nabrałam!!!Dorwali mnie rano o 8 byłam zaspana i rozkojarzona...dałam ciała i teraz się martwię...Nie wiem jak mogłam się dać tak nabrać.Przesyłkę dostałam ,nie rozpakowałam,zadzwoniłam następnego dnia rano i odstąpiłam od umowy.Kazano mi odesłać nie naruszony towar na adres w Warszawie i tak też zrobiłam tego samego dnia.Przesyłkę wysłałam priorytetem poleconym żeby nie mogli się wyprzeć że ją dostali.Teraz czekam 6-7 tygodni czy znowu mi czegoś nie wyślą...W necie są straszne rzeczy na ich temat,naprawdę się martwię że to odstąpienie od umowy nie wystarczy i będą mnie nękać.Pierwszy raz w życiu tak się wkąpałam i nie wiem jak się z tego wyplączę...Ktoś może był już w takiej sytuacji i wie jak się sprawy mają po odesłaniu przesyłki?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

zadzwoniłam pod ten nr : 22 100 40 77
odmówiłam, ( bo rezygnacje zgłosiłam 15 min po zamówieniu ) Pan powiedział że zamówienie nie przyjdzie. Powiedział że moge nagrać nasza rozmowe. Powinno wystarczyć? ? ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

do mnie dzwonili dzisiaj z numeru 503841064
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: poszkodowana..

teraz firma nazywa się platinum!!! uważajcie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: poszkodowana..

dokładnie dzis też do mnie dzwonili firma platinum w tej samej sprawie tez odmowilam bo zawsze mi śmierdzą takie telefony co za skandal
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

jak przyszło zwykł a pocztą to po co odsyłasz nikt ci nie udowodni ze ją dostałaś takie przesyłki nie sa rejestrowane
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

jeśli przesyłka była wysłana od nich zwykłym listem to zapierać sie ze niedoszła poczta, a listu zwykłego nie udowodnią
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

Do mnie dzwoniono z 503 841 171
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

~izaa
mam ten sam problem .. co napisałyście dziewczyny w takim oświdczeniu ??
Pomocy !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

Ja tak samo 'amerykańską' a to zwykły szajs.
Powiedz mi co napisałaś w tym oświadczeniu? I w jakim czasie im to odesłałaś zanim Ci to przyszło ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: poszkodowana..

przed świętami na TV był o tym program :)

http://www.interwencja.polsat.pl/Interwencja__Oficjalna_Strona_Internetowa_Programu_INTERWENCJA,5781/Archiwum,5794/News,6271/index.html#1438855
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: poszkodowana..

No to tak. Oczywiście tez jestem naiwna i się na to nabralam. A to dlatego,że przegladalam często strony z bielizna i myślałam,że może przez przepadek coś tam zaznaczyłam, ale po rozmowie coś mnie tknelo, zajrzalam do neta i pierwsze co " uważajcie na oszustow".. Byłam zła sama na siebie przez to,ale postanowiłam poczekać i nic nie robić. Czekałam długo, ponad miesiąc. Dziś przyszedl list , od razu złapałam telefon i zadzwoniłam na podany numer. Odebrał pan, który stwierdził,że nie ma problemu,odnotował moje zgłoszenie i umowa została zerwana. Więc uważam,że nie powinno być już zdanych problemów. A to 19.90 zapłacę,bo chce mieć to z głowy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

Dziewczyny do mnie też dzwonili 5.o3 2015 i dałam się nabrać. Facetka wmawiała mi,że rok temu w necie zamówiłam bielizne. Nigdy nie korzystam z zakupów w netce co usiłowałam jej wytłumaczyć a ta swoje. Pytałam skąd ma mój nr,a ta że drogą losową ha ha. no i myślę skoro przesyłka 19,90 to czemu nie,jednak zaznaczyłam,że niczego nie zamawiałam,w drodze prezentu za oplacenie kuriera mogę ha ha wziąć. No i czekałam 3.03.2015 byłam w pracy a mąz dowiózł mi pocztę,zwykłą pocztę z nazwą firmy T2C iNTERNATIONAL LLC Wa-wa Smulikowskiego 1/3 Nie otwieram w ogóle g*wna i odeślę bo jest adres zwrotny Dzwonili jednak z nr 503841126. Mam nadzieję,że pozytywnie się wymiksuję z tego szamba.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Zaginiony: Jacek Adamczyk (16 odpowiedzi)

Jacek Adamczyk . ur. 20.10.1966 r. zam. Gdańsk, ul. Arkońska 244/4 Komisariat Policji w...

Zostałam okradziona przez kuriera-co robić (89 odpowiedzi)

Dziś przyszedł kurier dpd z paczką za pobraniem 177 zł. Miałam 200 zł,on nie miał wydać....

Czy ktoś byl w Areszcie Śledczym w Wejherowie? (6 odpowiedzi)

Witam, mam pytanie. Czy ktoś przebywal, odwiedza/ł pracuje lub pracowal w Zakladzie karnym w...