Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

Dziewczyny, UWAŻAJCIE NA OSZUSTÓW!!! Dziś zadzwonił do mnie jakiś typ z firmy Imperia i poinformował mnie, że w związku z moim udziałem w konkursie ( niby w lutym ub. roku ,choć za cholerę nie przypominam sobie bym w nim brała udział)wygrałam ekskluzywną włoską bieliznę warta 80 zł. Warunkiem jej odebrania jest opłata przesyłki w wysokości 19,90. Powiedziałam , że rezygnuję, czym zaskoczyłam pana. Zapytał o powód, wiec powiedziałam, że nie mam zamiaru płacić za żadna przesyłkę. Szczerze trochę mi śmierdziało, bo jeszcze nigdy nie musiałam pokrywać kosztów przesyłki za nagrodę. Poszperałam w necie i znalazłam:http://zapytaj.onet.pl/Category/026,003/2,27690036,Czy_ktos_z_slyszal_o_wloskiej_firmie_imperial.html
http://wiadomosci.onet.pl/szczecin/telefonicznie-zamowila-probke-ekskluzywnej-bielizny-teraz-grozi-jej-komornik/y28q7.

Ha, no czasami i blondynka potrafi włączyć tryb myślenia ;P
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

dzisiaj dostałam paczkę od tej firmy, ale nie wiem czy mam ja otworzyć czy po prostu wysłać od razu do nich wraz z odstąpieniem od umowy...w formularzu odstępującym trzeba podać numer tej umowy ale skoro jej nie otworzę to sie nie dowiem, ktos może podac ten numer ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

Czy ma pani te regulamin i nazwę firmy bo tez dalam sie nabrać kiedy pani zrezygnowala po otrzymaniu paczki juz?xnet@poczta.onet
Pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

No ja niestety otrzymałam taki tel. 21 listopada odstąpienie wysłałam 22 listopada nie czekając na przesyłkę a 24 grudnia otrzymałam z firmy T2C a nie Imperia już bieliznę i znów wysłanie odstąpienie - tak radzi pani rzecznik oddzielnie odsyłamy poleconym przesyłkę, oddzielnie odstąpienie z zaznaczeniem daty odbioru przesyłki, tak na prawdę myślę że oni tylko straszą są zbyt nieuczciwi i za dużo maja na sumieniu żeby na prawdę sprawy zgłaszać do sądów szukają chyba naiwniaków aaa i nie płaćcie nic nawet tych 19,90, gdyż jest to równoznaczne podobno z zawarciem umowy. Wolę odesłać odstąpienie na starą i nową firmę oraz majty i mieć podkładki na wszelki wypadek żeby ze str prawnej być ok.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

usłyszałam że to firma o nazwie platinum i zaczęłam szukać o nich bo dopiero po jakimś czasie zorientowałam się że coś jest nie tak. znalazłam adres na jakimś forum i wysłałam w ciemno, nie wiedziałam czy to jest ich faktyczny adres ale chciałam mieć później na wszelki wypadek dowód że napisałam to pismo i że oni to odebrali. właściwie to nie spodziewałam się że to odbiorą i że w ogóle to jest ten adres no ale miło się zdziwiłam jak zobaczyłam w skrzynce potwierdzenie odbioru.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

od 25 weszla ustawa wedlug ktorej to co oni robia to przestepstwo.
wiec nie ma sie czy martwic
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

Jakby komuś było potrzebne to adres korespondencyjny

Centrum Obsługi Klienta T2C
INTERNATIONAL LLC
Ul. Smulikowskiego 1/3
00-389 Warszawa

tel: +48 221004077 czynne w dni robocze od 8 - 16
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

Rozpaczona... czy masz moze jakies namiary na ta firme platinum .... wpakowalam sie i teraz nie moge z tego wybrac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

Witam jestem w totalnej rozlace tak samo wszystko podalam ... i udalo ci sie cos zalawtwic . ?? Dzwonilam pod numer podajecie i mowia ze to nie do nich. Pogrozilam im sadem i policja jak sie okaze ze to od nich gdyz rozmowe nagralam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

Do mnie dzwonili 13 grudnia z numeru 503 840 811 i przedstawili się jako firma PLATINUM. Teraz zastanawiam się, jaki adres ma ta firma? Na jaki adres wysyłaliście odstąpienia od umowy? Czy ktoś mógłby mi wysłać regulamin tej firmy na adres jolantabadura@wp.pl? Z góry bardzo, ale to bardzo dziękuję !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

witam do mnie też dzwonili ale bylam na tyle mądra ze zrezygnowalam bo do mojej cioci kiedys przyslali majtki za 2 zl i nie mogla sie od nich uwolnic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

Wygrana to wygrana za nic sie nie płaci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

kurde do mnie dzwonili 9.12 i też sie na to nabrałam nawet nie pamietam nazwy tej firmy. Pytanie do Agi czy Ty tez nie wiedziałas i tak w ciemno napisałaś ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

pisałam że wysłałam odstąpienie od umowy zawartej na odległość na podany adres (Smulikowskiego 1/3, Warszawa). wysłałam je listem poleconym w potwierdzeniem odbioru i dzisiaj właśnie dostałam to potwierdzenie odbioru do skrzynki - czyli karteczkę z pieczątką firmy że odebrali list, więc teraz już czuję się bezpieczniej bo mam dowód że moja rezygnacja została przyjęta. a majtek do tej pory nie dostałam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

dokładnie. Dziewczyny, ale taka jest prawda. Na początku podawałyśmy imie i nazwisko na jakiejś stronie i numer telefonu, a później wychodzą takie kwiatki. Umowa zawarta przez telefon niestety jest ważna. W sumie to po prostu nawet nie jestem zła na nich tylko na siebie i swoja glupote, bo przeciez nikt nas nie zmusza, żeby coś takiego od nich brać, tylko my zamiast powiedzieć "nie" i odłożyć słuchawke to wdajemy sie w polemike, a oni po prostu wykonują swoją prace. Niech ktoś powie, dostał już ktoś taką paczke? Z tego co pamiętam wszystko miało sie w niej znaleźć i mamy 10 dni od odstąpienia od tego, poza tym infolinia działa. Dajcie znać!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

Numer telefonu mają z ankiet szpitalnych. Ja urodiłam dziecko i wypełniałam takie ankiety, a później wydzwaniali do mnie. najpierw z książeczkami za 100PLN, poźniej bielizna i inne rzeczy, ale od razu odmawiałam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

Tępe dzidy.
Tak, ekskluzywna bielizna kosztuje 80zł.
Najpierw się umyjcie, a później o drogich gaciach myślcie.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

Mogłabyś podać numer telefonu na który dzwoniłaś żeby zrezygnować? i gdzie go znalazłaś??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

Ja dałam nabrać się wczoraj..
Również nie zapamiętałam nazwy firmy.
Naprawdę nikt nie wie jak się z nimi skontaktować? : (
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

Dziewczyny, Wy naprawdę takie naiwne jesteście??? Podawać dane obcej osobie przez tel., w czasach, kiedy tyle się mówi i pisze o oszustwach przez Internet, telefon itp., wierzyć, że się ot tak coś wygrało (nawet, jeśli nie brało się udziału w żadnym konkursie?) i zgadzać się na wszystko? Ręce opadają...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

Na razie do mnie nic niedotarło ale wysyłają do około miesiąca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Zostałam okradziona przez kuriera-co robić (89 odpowiedzi)

Dziś przyszedł kurier dpd z paczką za pobraniem 177 zł. Miałam 200 zł,on nie miał wydać....

Zaginiony: Jacek Adamczyk (16 odpowiedzi)

Jacek Adamczyk . ur. 20.10.1966 r. zam. Gdańsk, ul. Arkońska 244/4 Komisariat Policji w...

Czy ktoś byl w Areszcie Śledczym w Wejherowie? (6 odpowiedzi)

Witam, mam pytanie. Czy ktoś przebywal, odwiedza/ł pracuje lub pracowal w Zakladzie karnym w...