Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

Dziewczyny, UWAŻAJCIE NA OSZUSTÓW!!! Dziś zadzwonił do mnie jakiś typ z firmy Imperia i poinformował mnie, że w związku z moim udziałem w konkursie ( niby w lutym ub. roku ,choć za cholerę nie przypominam sobie bym w nim brała udział)wygrałam ekskluzywną włoską bieliznę warta 80 zł. Warunkiem jej odebrania jest opłata przesyłki w wysokości 19,90. Powiedziałam , że rezygnuję, czym zaskoczyłam pana. Zapytał o powód, wiec powiedziałam, że nie mam zamiaru płacić za żadna przesyłkę. Szczerze trochę mi śmierdziało, bo jeszcze nigdy nie musiałam pokrywać kosztów przesyłki za nagrodę. Poszperałam w necie i znalazłam:http://zapytaj.onet.pl/Category/026,003/2,27690036,Czy_ktos_z_slyszal_o_wloskiej_firmie_imperial.html
http://wiadomosci.onet.pl/szczecin/telefonicznie-zamowila-probke-ekskluzywnej-bielizny-teraz-grozi-jej-komornik/y28q7.

Ha, no czasami i blondynka potrafi włączyć tryb myślenia ;P
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

spokojnie, ja tez zamówiłam te bielizne i głupio zrobiłam. Ale w sumie oni zawsze mówią w tym oświadczeniu, że bielizna bedziesz przychodziła, chyba że w ciągu 10 dni z niej zrezygnujemy, to uczciwe z ich strony. A że bielizna jest badziewiem... Dziewczyny, czekajcie na paczke tak jak ja i w regulaminie bedzie tele do Centrum Obsługi Klienta. Zadzwońcie i odwołajcie to wszystko, nie ma czym sie stresować. Ja odwołałam i mam to z głowy, wiec bez nerwów. A co do pobierania peselu - ja też go podalam. Ale pesel jest do potwierdzenia pełnoletności i nic z nim nie moga zrobić, bo rozmowa jest nagrywana, tak wiec bez nerwów :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

dzisiaj zadzwoniła do mnie kobieta mówiąc to samo z nr 503 841 011
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

Jeśli ktoś z Was ma namiary na nich proszę niech poda telefon albo maila do tej cudownej firmy platinum:( będę wdzięczna
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

Witam dziewczyny ja tez wczoraj dałam się na to nabrać i aż się boje co teraz będzie, czy odbierać czy nie odbierać mam taki mętlik w głowie i chodzę zestresowana, a nigdy nie dałam się w coś takiego wrobić a tu czytam i proszę mam teraz problem. Niby bielizna amerykańska ja mam płacić 19,90 a później się okazuje że trudno się ich pozbyć. Proszę niech ktoś Nam pomoże, nie dość ze jestem jeszcze w 7 miesiącu ciąży i taki stres sobie teraz zafundowałam:( czuje że przez to wszystko chyba urodzę wcześniej, masakra:(POMOCY!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

Hej a masz numer do nich ?
Ostatnio znalazłam w sieci nr ale Pani powiedziala ze pomylka bo firma od miesiaca nie istnieje ...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

Ja już nie wiem co robić. Zadzwonili podałam wszystko a co najgorsze PESEL. Jestem w totatlnym amoku i nie wiem co robić.
POMOCY!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

dziś dzwonili tez do mnie tylko ze z firmy PLATINUM (niby amerykańska bielizna), ten sam nr, że cena to 80zł a ja mam pokryć koszt przesyłki 19,90.... odmówilam oczywiście bo śmierdziało to na kilometr a ja nie brałam udziału w zadnym konkursie. Uważajcie dziewczyny!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

Masz gdzies ten numer pod ktory dzwonilas? Tez sie wlasnie na to nabralam dzis. Dzwonili ok 19 dzis, myslisz ze moge z tego zrezygnowac przed przyjsciem paczki czy lepiej na nia poczekac? Pomocy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

~naiwna Marta : czy ten regulamin przyszedł w paczce? i skąd miałaś numer telefonu na tą infolinię do Wawy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

(naiwna Marta) pod jaki numer tel dzwoniłaś? ta bielizna była z firmy platinum?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

A jeszcze jest firma która dzwoni, że wśród mieszkańców Gdańska wylosowała nagrody i ja wygrałam: dla samotnej odkurzacz, dla par robot, dla kogoś tam masażer ( kolejność przypadkowa ale te rzeczy pani wymieniła) po odbiór zapraszają do hotelu lub restauracji i dokąd mają wysłać zaproszenie( wszystkie dane chcą) i kogo zabiorę i numery tel. i nazwiska tych osób i to jest połączone z prezentacją garów za kilka tysięcy i w dodatku nagrywają całą prezentację.Wiem bo ciocia mnie kiedyś zabrała bo "wygrała" zaproszenie na kabaret.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

Do mnie dzisiaj zadzwonili z tego platinium i głupia dałam się wrobic ...oddzwonilam na ten nr żeby zrezygnować ale nie ma takiego numeru ...poszukalam w necie i zadzwoniłam na infolinię i kobieta powiedziała ze to nie ich firma dzwonila. Jak nie odbiore pączki to wystarczy ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

a jaka firma do Ciebie dzwoniła może platinium ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

Witam nie wiem co mam robić dzwonili do mnie w sobotę z 503..numeru o wygranej bielizny za 80 zł jedynie co mam pokryć to koszt przesyłki 19,90 bo nie mogą, głupia zgodziłam się i od razu myśli co ja zrobiłam przecież nie brałam żadnego udziału w żadnym konkursie i od razu szukanie w internecie i znalazłam naciągacze ..kurcze co robić przesyłka do mnie nie doszła jeszcze nie wiem czy odebrać?dzwoniłam na ten numer co podajecie ten 222478494 i ciągle że to nie ta firma że oni już od paź. się nie zajmują sprzedażą,że nie ma mnie w ich danych itd ze trzy razy dzwoniłam i nic mi się nie udało załatwić ciągle robią mnie w konia co za oszuści co robić pomocy bo już nie mam siły ???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

Jak nie doszła to nie odbieraj,wróci do nadawcy,nie będzie podpisu na potwierdzeniu odbioru,a tym samym zatwierdzenia jakiś warunków.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

Czy mogę prosić o pomoc jak zrezygnować z tej bielizny. Ponieważ jeszcze do mnie nie doszła. I dość się naczytałam o tych oszustach. Proszę o pomoc.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

też do mnie jakaś swołocz dzwoniła w sprawie maszynek. Zapytałam czy goli tak samo górę i dół. NA końcu powiedziałam,że się nie gole :P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

łeeee stary numer :) mi dzwonił taki gostek ze 2 mc temu że wygrałem maszynki do golenia :) a że jak mam czas to lubię sie podroczyć np. z takimi agentami z Orange co dzwonią i mówią ze maja dla mnie prezent :) to zaraz odpowiadam że OK ubieram sie i już ide odebrać prezent na co oni ze nie nie musisz pan wykupić usługę.. i zaczynam wojować że miał być prezent a prezenty daje sie bezinteresownie :))) a co do tych maszynek to dzwonił ten człowieczek wszystko fajnie i też mówił ze koszt przesyłki trzeba pokryć bo to jakaś kosmiczna technologia maszynek nowy typ w Polsce ich jeszcze nie ma i paczka będzie szła z zagranicy :) suma suma rum za paczkę 39zl chciał :) to jak zacząłem mu mówić ze oooo panie za 39zl to ja mam zapas maszynek z biedry na 3 lata :) to sie chłopina speszył i sie rozłączył :) z humorem do głupków trzeba z humorem :)
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

Ostrzegam,gdyż mimo, ze nie jestem blondynka;) złapałam się na ten myk... stwierdziłam, ze skoro tylko 19,90 za włoską bieliznę to czemu nie... Za przesyłkę nie musiałam płacić aczkolwiek majtki okazały się totalnym szajsem!:/ Rzekomo można było je zwrócic, ale nie chciałam się w to bawić. Jednak dobrze, że przeczytałam regulamin! W przeciwnym razie dostawałabym kolejne przesyłki, już dużo droższe. Musiałam zadzwonić do W-wy, żeby zrezygnować z kolejnych usług. Na pytanie jaki jest powód rezygnacji, powiedziałam Panu, że szczerze, ale takie majtki to ja kupię na bazarze za 5zł :p Powiedział, że rozumie, podziękował i na szczęście nie próbował do niczego więcej namawiać.
To był pierwszy i ostatni raz, kiedy dałam się wrobić w taką Akcję!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

Do mnie też zadzwonili.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Zaginiony: Jacek Adamczyk (16 odpowiedzi)

Jacek Adamczyk . ur. 20.10.1966 r. zam. Gdańsk, ul. Arkońska 244/4 Komisariat Policji w...

Czy ktoś byl w Areszcie Śledczym w Wejherowie? (6 odpowiedzi)

Witam, mam pytanie. Czy ktoś przebywal, odwiedza/ł pracuje lub pracowal w Zakladzie karnym w...

Zostałam okradziona przez kuriera-co robić (89 odpowiedzi)

Dziś przyszedł kurier dpd z paczką za pobraniem 177 zł. Miałam 200 zł,on nie miał wydać....