Uwaga na strony internetowe

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko bez ogłoszeń
Km2bags stronka z torebkami michaela korsa torebki zamowione początkiem września do dzis nie doszły teraz napotkalam stronkę bardzo podobna wizualnie nawet identyczne ceny torebek do tamtej mktopmall.club nie kupujcie nie przyjdą wam torebki
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na strony internetowe

Czy zgłosiła gdzieś Pani oszustwo? Bo ja właśnie też zamówiłam torebkę z tej mktopmall.club i Jeszcze nie doszła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na strony internetowe

A kiedy byl spodziewany czas dostawy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na strony internetowe

Witam, czy zglosila lani to oszustwo? Zastanawiam sie czy na policje sie udac czy to cos da?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

oo dobrze ze przeszukalam internety ... tez mnie kusiło zwby zamowic torebke za smiszne pieniadze ale cos mi to podejrzane bylo i wolalam najpierw poszukac w necie czy to aby nie jakies oszustwo i prosze....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na strony internetowe

Ja tak samo chcialam zamowic... od paru dni szukam opinii o tej stronie. No i znalazlam. Tak myslalam, ze oszustwo , bo napisalam kilka maili i nawet nik nie raczyl odpisac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na strony internetowe

Ja nie widziałam forum i tez zamówiłam ta torebke ale dopiero 2 dni temu wiec pewnie tez nie przyjdzie... dobrze ze bardzo dużo nie zaplacilam. ;(.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

O tym to było wiadomo juz od prawie od roku torebki MK w niskich cenach które tak naprawdę nie istnieją.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na strony internetowe

Czy ktoś z Państwa zgłosił to na policję? Bo ja także zamówiłam i oczywiście torebki nie dotarły. Chciałabym to zgłosić. Czy jest może tutaj jakaś osoba która już to zgłosiła, lub dopiero zamierza. Jeśli tak to proszę o kontakt. Może połączymy siły?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Szukam pediatry Oliwa/Żabianka (16 odpowiedzi)

Poszukuje dobrego pediatry na nfz w okolicy Oliwy, Żabianki.Nasza cudowna pani dr ogranicza swoja...

Co jest ze mną nie tak że nie mogę znaleźć pracy.... (26 odpowiedzi)

Poszukuje pracy juz rowny rok, mam 26 lat, w miedzyczasie dorabiam troche sprzataniem..pracowalam...

tanie meble kuchenne?Jakie (68 odpowiedzi)

Dostaliśmy po 8 latach czekania mieszkanie z miasta 3pokoje,kuchnia. W kuchni mamy tylko...