Nigdy więcej! Bez ściemy opiszę sytuację oceńcie sami. Weszłam, zapytałam o cene podcięcia końcówek i grzywki. Pan z ironią kazał rozpuścić włosy, postękał i powiedział 30 zł. Podziękowałam i odwróciłam się w stronę wyjścia, pan mnie zatrzymał i zapytał co za dużo, itd. mówię, że tak i dziękuję. Pan na to a ile Pani gdzie indziej płaci, mówię, że 15 zł w salonie L'oreal, Pan myślałam, że spadnie z krzesła, Pani blondyneczka też zarechotała radośnie. Powiedzieli, że to i tak mega rabat, bo normalnie to 45 zł kosztuje (za KOŃCÓWKI i GRZYWKE!!!!!! CO????) więc powiedziałam, ok dziękuje. To Pan na to, dobra kryzys jest no, za 20 zł możemy podciąć, bo mamy klienta na 19.30( była 19). Pani zrobiła to w 7 minut, od niechcenia, prawie nic nie podcięła, grzywki nawet nie ruszyła, ale byłam tak wściekła, że położyłam pieniądze i wyszłam. Jestem zażenowana obsługą, ceną, NIGDY WIĘCEJ! Poczułam się jak biedak. dziękuję panu w okularkach i życzę więcej zadowolonych klientów, ale to chyba trzeba zmienić obsługę. Jak byłam parę lat temu podejrzewam był inny właściciel, za tą samą usługę (ale z grzywką i podcięciem końcówek) zapłaciłam 12 zł, ale ok może wtedy nie było "kryzysu"