Uważajcie

Nie polecam warsztatu samochodowego na ulicy Kubusia Puchatka. Pojawił się ostatnio temat o nich więc spróbowałam bo okazało się ze szybciej niz konkurencja. Dodam ze wczesniej o nich nie słyszalam. Niestety pan zobaczyl ze kobieta to pomyslal ze nic sie nie stanie jak do budżetu doda sobie z pare zł. Mąż pojechał takim samym samochodem z tą samą przyczyną i było prawie o polowe mniej. Ludzie co sie z wami dzieje?
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Uważajcie

Ja natomiast nie polecam żadnego warsztatu z Banina. Oszukują albo na kasie albo na naprawie. Nie tylko oni. Nie będę już pisał poszczególnych.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Uważajcie

Ja też nie polecam popsuło się kowalstwo i zdzierstwo
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uważajcie

A ja tam nie byłem i nie pojadę
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Raz tam pojechaliśmy i na dziień dobry tekst: kur......a Panie kto to zrobił bo wiesz Pan ja pier..ę. Naprawił a za tydzień zepsuło się.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

g*wno burza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Uważajcie

Ma ktoś namiar na tego co tam pracował?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

On już pracuje w UK zarabia 4 razy tyle i nie musi użerać sie z głupiiiim szefem i świecić za niego gębą przed klientami.
Tam jest prosta rozkmina pewnie padł komputer albo moduł, szef mówi dobra pobierz z magazynu i zobacz jak czegoś nie ma na stanie to powiedz Małgosii żeby sprowadziła na 14-stą, niestety szefie komputer padł ale za nim tez cewka, aha no to chyba mamy?
Tak mamy, ale ta naprawa zaczyna robić sie za droga, chyba?
Janek po co ja Cię tu zatrudniłem żebyś kalkulował biznes czy naprawiał auta?
No raczej do naprawy...
15 min potem właściciel dzwoni do klienta że auto czeka naprawione, umyte i na nowych częściach, które w sumie nie były takie drogie.
Mina zadowolonego klienta bezcenna i szef juz mysli o następnym Janku, a wy partacze w czarnych wozidupach z bulteralboinnymi psami za szybą wydziarani jak pokraki umysłowe możecie tylko jęczeć!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Co racja to racja. Chory klimat tam panował z tego co słyszałem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uważajcie

Znam gościa osobiście pier**** ich i wyjechał za granicę. Nie wiem czy jeszcze się zajmuje naprawą ale dopytam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uważajcie

Jak ktoś ma to ja poproszę
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uważajcie

Ja mam. Daj mejla
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uważajcie

damianfranek4@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uważajcie

To melina, a nie warsztat samochodowy. Czego się spodziewać po takim miejscu?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Uważajcie

Jest tez tak, ze ludzi stac na samochod a na utrzymanie juz nie. Szukaja gdzie najtaniej a nie zawsze idzie to z jakoscia. Zreszta drogo tez nie zawsze dobrze. Najlepiej po sasiadach znajomych popytac sie na pewno jest ktos w okolicy co zna sie na robocie. Nawet tzw garazowiec pracupracpotrafijacy po pracy potrafi wiecej niz szef u ktorego pracuje.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

i oto chodzi znasz kogoś?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uważajcie

Fakt kiedyś pojechałem i gość stał na tyle blisko że było czuć
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uważajcie

Ze mnie też zdarli. Naprawa u nich się nie opłaca.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

ale co tyle czosnku jedzą?
i tak autopseuedoserv nikt nie przebije, zakład?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jakbyś umiał czytać ze zrozumieniem to byś widział że komentarz tyczy się meliny. Autoserv? To chyba kpina. Ja nie polecam żadnego warsztatu z Banina. Autoserv też swoje za uszami ma a na częściach tak jak oni to chyba nikt nie umie przyciąć. Kombinatorzy jedni i drudzy zresztą więc obędzie się bez zakładu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

jakbyś TY ogarniał pełną rozmowę na temat to mógłbyś zwracać uwagę a tak to możesz zwrócić kiełbasę z grilla u sąsiada...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zadnych konkretow nie idzie wyciagnac z tych postow. Gdzies dzwoni ale nie wiadomo w jakim kosciele. Skroili ale za co I za ile? Jak bylo ustalane? Protokol napraw byl-protokol przyjecia? Jakas wycena? Sami sobie ludzie sa winni zeby o to sie nie upomniec potem tego efekty. Takie czasy ze brak przeplywu informacji. Pozniej niedomowienia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Skoro napisała to chyba był jakiś problem? Oczywiście jedyne co idzie wyciągnąć to wnioski że się nie nadają
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A skąd wiesz że się nie upomniała? Wróżbita? Zakładasz z góry. A za co i za ile? Za naprawę i za dużo. Sądząc po komentarzach nie tylko tutaj to mogło się coś nie tak wydarzyć i Bożena ostrzega.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

O mnie się nie bój, ogarniam całą rozmowę jak wiejskie buraczki przeżywają że ktoś ich oszukał. Nie rozumiem tylko po co ten temat tutaj? Aaaaaa bo anonimowo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Też nie rozumiem po co taki yntelygent i swiatowiec jak ty gienek wchodzi tu na te wypociny i zaszczyca nas cennymi minutami swego wspaniałego życia?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Żebyś czuł się właśnie zaszczycony
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uważajcie

Ktoś jeszcze miał przykre doświadczenia związane z tym mechanikiem?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja nie wiem jak mam to zakwalifikować, po prostu miałem obstrukcje i nie było papieru?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uważajcie

Miałem tam dzisiaj jechać i przypadkowo tu się znalazłem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uważajcie

On się nazywa Auto Medal?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uważajcie

Innego tam chyba nie ma.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uważajcie

Mieszkam blisko i bardzo często słychać hałas
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uważajcie

Byłem raz i to by było na tyle jeśli chodzi o moje doświadczenia z nimi. Nadszedł czas płacenia, pokazuje asygnatę za części ze sklepu z cenami w detalu, mówię że dużo te części a on "No tyle niestety wyszło". Nie polecam.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Uważajcie

To jest po prostu śmieszne... Skoro tak Wam się nie podoba u miejscowych mechaników to zawsze można pojechać do autoryzowanego warsztatu. Naprawdę muszą się Państwo bardzo nudzić, pisząc takie rzeczy. Połowa z Was nigdy nie była w tym warsztacie i powtarza plotki zasłyszane w Lewiatanie. Fakt, zdarzają się przecież przykre sytuacji, ale nigdzie nie jest idealnie. Znam wielu ludzi, którzy są zadowoleni z usług tego warsztatu, ale jak widać są i tacy, którym się nie podoba- normalne. Polecam wszystkim wyciągnąć kij z tylka i przestać źle życzyć komuś, komus się w życiu udało, bo jak się nie ma co się lubi, to się zapiernicza, żeby to mieć, a jak pojawia się jakiś problem to idzie się jak dorosły człowiek do właściciela warsztatu i z nim wyjaśnia jakieś problemy, a nie obrabia d*pę anonimowo w Internecie za jego plecami jak dzieciaki z podstawówki ;)
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 5

Bardzo interesująca wypowiedź, człowieka\czki, który najprawdopodobniej skończył gimnazjum i to by było na tyle bo nie chce się znęcać. Mantra-geneza-powstanie-stosunek do społeczeństwa-w dwóch zdaniach proszę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Uważajcie

A nie widzisz, że prawie wszystkie komentarze odnośnie warsztatu dotyczą konkretnych sytuacji ludzi którzy spotkali się z takim doświadczeniem?
Plotki plotkami ale skądś to się wzięło. Nie ma co tu bronić tylko pogodzić się z tym. Prawdy nie oszukasz ;)
Polecam czytać ze zrozumieniem, pani po prostu ostrzegła innych co się ceni.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Janusz to mało powiedziane
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

A ja uważam że Pan Mirek jest fachowcem w swej dziedzinie pozdrawiam dziękuję dobranoc
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7

Dobrze powiedziane "w swej"...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pan Mirek to taki fachowiec co nawet rozrządu nie wymieni za to wymieni się z kazdym płatkami...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czytam Wasze komentarze moi drodzy i jedyne co mi przychodzi do głowy to zacząć płakać nad Waszym polskim cebulactwem.

Nikt ale to absolutnie nikt nie podał żadnych konkretów na temat rzekomej niekompetentnej usługi! Na jakim Wy świecie żyjecie? Jeśli się kogoś o coś oskarża to należy to odpowiednio argumentować a nie wyzywać kogoś za "januszostwo" Tak się składa, że jedynym "januszem" w tej sytuacji jest tylko osoba pisząca takie komentarze.

Mam prawo się wypowiedzieć na temat p.Mirka i jego warsztatu ponieważ w Baninie mieszkam od 6 lat i od tego też czasu naprawiam u niego wszystkie swoje samochody. Było ich już przynajmniej kilka. Nigdy, powtarzam absolutnie nigdy nie zdarto ze mnie kasy. Nie raz z ciekawości porównywałem ceny do tych w 3mieście i zawsze płaciłem praktycznie połowę mniej. Ja naprawdę zastanawiam się na jakim świecie żyją te wszystkie osoby (a może to jedna, która jak ktoś słusznie zauważył tworzy "g*wnoburzę" - swoją drogą dziwne, że padają stwierdzenia o których mógłby wiedzieć tylko niezadowolony były pracownik...), które twierdzą, że ceny w Auto Medal są wysokie. Na Boga, jeśli nie stać Was na utrzymanie samochodu, przesiądźcie się na komunikację miejską! Nie raz bylem świadkiem tego jakie szroty przyjeżdżały do p.Mirka i dosłownie za "miskę ryżu" chciały dokonać naprawy! Dopóki nie zmieni się mentalność Polaka dopóty będziemy mieli właśnie "g*wnoburze" jak ta w temacie. Reasumując z pełną świadomością polecam warsztat na Kubusia Puchatka. Pracują tam osoby kompetentne, z latami praktyki. Ja nigdy ale to absolutnie nigdy nie zostałem wypuszczony bez naprawionego auta. Jeśli, coś po naprawie szwankowało dzwoniłem do właściciela i w tej samej cenie dokonywano poprawki. W końcu jesteśmy tylko ludźmi i każdy z nas może popełnić błąd. Ponadto z racji tego, że p. Mirek mieszka nad warsztatem dokonuje napraw bardzo często po godzinach pracy wszystkich innych warsztatów i nigdy nikomu nie odmawia ale o tym nie wspomina już nikt za to wiadro pomyj na uczciwego człowieka jest Wam bardzo łatwo wylać.

Ludziom (bądź człowiekowi ?), który wylewa swoje gorzkie żale proponuję napić się melisy, poluzować gumę w majtkach i przysiąść do komputera jeszcze raz by napisać coś sensownego i konkretnego. Wtedy zacznijmy dyskutować i oceniać cudzą pracę.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 7

Mirek santo subito.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przecież jest napisane konkretnie. Wystarczy czytać ze zrozumieniem.
Czy chociażby komentarze odnośnie cen nie są konkretne? Polecam zajrzeć w głąb tego forum, już kiedyś coś było o nich, że auto pojeździło z tydzień.
W każdym miejscu jest tak, że jeden jest zadowolony, a drugi już nie. Jednemu dobrze zrobili, inny wymaga wiecej, a kolejnemu zrobili źle. Ludziom nie dogodzisz co nie zmienia faktu, że trzeba kogoś oczerniać bądź zachwalać jaki on to nie jest dobry. Taka kolej rzeczy.
Moim zdaniem po przeczytaniu komentarzy nasuwa się prosty wniosek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

No to ja poproszę te konkrety, w podpunktach najlepiej. Czytam, czytam i ze zrozumieniem tekstu nigdy nie miewałem problemów a tu jednak konkretów doszukać się nie mogę. No chyba, że "wysokie ceny" to Państwa zdaniem konkret? :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie opierajmy się teraz na komentarzach typu "ze mnie też zdarli" itp bo owszem to mało konkretne. Mowa tu o poście autorki Bożeny. Czy pisząc, że za taką samą usługę w takim samym aucie jej mąż zapłacił mniej nie nasuwa się wniosek, że coś poszło nie tak?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dobra wyklepal blotnik z malowaniem i zarąbISCE burhle i rdza wyszla piekny pan dobry nie tani o kurky idzie dostac zataka robote kiedys robilem teraz wole walkiem malowac i mlotkiem pod sklepem wyklepac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

dobra wyklepal blotnik z malowaniem i zarąbISCE burhle i rdza wyszla piekny pan dobry nie tani o kurky idzie dostac zataka robote kiedys robilem teraz wole walkiem malowac i mlotkiem pod sklepem wyklepac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

sr*czkę masz?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czy to że ktoś z kogoś zdarł za naprawę czy za części i postanowił się wypowiedzieć na forum oznacza, że kogoś nie stać na naprawę auta?
Czy jak już kogoś stać na naprawę auta oznacza, że trzeba z niego zdzierać?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nigdzie tak nie stwierdziłem. P. Magdo nadal brak konkretów. Ja też mogę napisać, że dajmy na to "jestem bogaty". Czy jest Pani w stanie coś z tego wywnioskować?

Cyfry, prosimy o cyfry. Porównamy z konkurencją i wyciągniemy wnioski. Na ten moment to jest lanie wody i bezpodstawne obrażanie.

Ps. i tak, twierdzę, że w bardzo dużej mierze w Polsce ludzi nie stać na utrzymanie aut. Wystarczy spojrzeć co jeździ po naszych ulicach.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Cyfry nie mają tu znaczenia i tu nie chodzi o porównanie z konkurencją (tak mi się wydaje czytając post autorki. Mogę się mylić ale komentuje okiem obserwatora). Pisząc to opieram się o komentarz cen w detalu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Maciej pochwal się czym chcesz rozjeżdżać nasze dzieci, bo z takim tokiem rozumowania uważasz ze znak strefa i 30 jest dla tych d**ili?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

brak kompetencji niska znajomosc problemu brak samokrytyki niewiedza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy to pisał p.Mirek?czy syn? Hahaha
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Uwielbiam wasze wiejskie potyczki
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Już czas odśpiewać Witaj Królowo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

To macie dwa takie same, w których spie-szyło si ę na raz to samo. Ale beka!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

A jak to ma się do reszty tematu? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uważajcie

Uważam, że właściciel powinien się wypowiedzieć. Dać koniec temu głupiemu pier*****. Nawet jeśli coś z tego jest prawdą to zupełnie lepiej będzie to wyglądać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uważajcie

No.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum

Worki foliowe (3 odpowiedzi)

Posiadam dużo drzewek w ogrodzie i na jesień często muszę zaplanować cały jeden dzień na...

Imperium-Auto Salon (3 odpowiedzi)

Witam, jakieś opinie o Imperium-Auto Salon. Firma mieści się w Baninie przy ulicy Wiśniowej 11....

Fak ! (4 odpowiedzi)

Mieszkańcy Banina , co sie dzieje z odsnieżaniem wioski 2km od Gdańska ? Chodzi mi głownie o...